Miresele anului 2006 (80)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

nu e nimeni pe aici?
Va doresc o duminica frumoasa...si cu soare (ca aici e un frig de iti clantane dintii in gura)


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Salutare! Eu-s undeva in afara Iasului si pot sa va spun ca ninge superrrrrrrr (desi e cam frig!)...
Va astept maine dimineata la cafeluta! Pupici!


Foto Ralu
"Atunci cand primavara vine,/ Mi-e dor de toamna aurie/ Si-asa traiesc mereu cu dorul,/ Un dor nascut de nostalgie./ Si draga-mi este viata/ Si-accept sa ma mai nasc o data,/ Sa zbor prin timp, din vara-n vara,/ Cu inima curata..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

Salutare! Eu-s undeva in afara Iasului si pot sa va spun ca ninge superrrrrrrr (desi e cam frig!)...
Va astept maine dimineata la cafeluta! Pupici!


Foto Ralu
"Atunci cand primavara vine,/ Mi-e dor de toamna aurie/ Si-asa traiesc mereu cu dorul,/ Un dor nascut de nostalgie./ Si draga-mi este viata/ Si-accept sa ma mai nasc o data,/ Sa zbor prin timp, din vara-n vara,/ Cu inima curata..."




...super Ralu ...abia astept sa vad si eu prima zapada
De acum cald nu va mai fi, asa ca astept Craciunul si sarbatorile de iarna...abia astept mai ales ca am sa vin acasa intr-o vacanta de 2 saptamani
O seara frumoasa...si ne vedem maine dimineata la cafea!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Haideti la o fierbinte fierbinte. Si pe aici e cam frig, ieri a nins cu niste fulgi mari mari de tot, dar nu s-a depus nimic. Eu sper sa mai fie macar cateva zile de vreme mai acatari, sa apuc sa imi termin curatenia, cica sambata o sa am si eu barbat acasa sa ma ajute.

Sa aveti o saptamana frumoasa, fetelor!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Azi aveam intentia sa dau o fuga pana in oras inainte sa merg la lucru, dar nu ma simt bine, cred ca o sa raman acasa.

13+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata si de la mine!
Aly, ce mi-ar fi placut si mie sa ninga...aici e frig si
...parca iti intra frigul direct in oase ...as prefera sa ninga!

Va doresc o saptamana frumoasa!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata!
Kitzy, ai mare grija de tine!
Oana, eu am fost vineri intr-un supermarket pe aici, la noi si deja erau la vanzare ornamente de Craciun, Mosi Craciuni, braduti artificiali... Mi-a dat o senzatie tare naspa chestia asta.
Alinuta, Gio, Krelia si cine mai vine pe aici... v-am pupat si va doresc o zi si o saptamana buna!


ps - La mine intra o colega in concediu de azi, asa ca voi avea iar o perioada cu multa, multa munca


Foto Ralu
"Atunci cand primavara vine,/ Mi-e dor de toamna aurie/ Si-asa traiesc mereu cu dorul,/ Un dor nascut de nostalgie./ Si draga-mi este viata/ Si-accept sa ma mai nasc o data,/ Sa zbor prin timp, din vara-n vara,/ Cu inima curata..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

[blue][b]'Neata!
Kitzy, ai mare grija de tine!
Oana, eu am fost vineri intr-un supermarket pe aici, la noi si deja erau la vanzare ornamente de Craciun, Mosi Craciuni, braduti artificiali... Mi-a dat o senzatie tare naspa chestia asta.





aici asa e din 1 octombrie
e interesant...dar parca e prea devreme si Craciunul nu mai are farmecul lui daca vezi peste tot brazi impodobiti cu 2 luni inainte
dar asta e...n-ai ce sa-i faci "reclama e sufletul comertului"

iar de la 1 noiembrie orasul va fi impodobit de Craciun si vor da drumul la lumini ...si mie mi se pare superrrr devreme!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Sa ma laud, ca azi am fost harnica si deja sunt gata cu rapoartele.
Aici inca n-am vazut ornamente de Craciun, nici brazi impodobiti, probabil prin noiembrie vor incepe. Luminile in oras, din cate stiu, se aprind la 1 decembrie.
Oana si la noi a inceput cu ploaie, care s-a transformat in lapovita si pe urma in ninsoare, care oricum nu s-a depus nici un strop. Frig este, deja am trecut la pulover si cojocel, insa ma incapatanez sa raman la pantofi (deocamdata).

Kitzy ai grija de tine.

Ralu spor la lucru.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly la Kaufland de vreo 2 saptamani au aparut brazi artificiali si globuri si mosi craciuni de tot felul. Mi se pare super devreme. Si in noiembrie mi se parea devreme.

13+ cu posibil

Mergi la inceput