Miresele anului 2006 (80)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...si daca tot vorbim voi va cumparati bradut natural sau artificial?
de vreo 5 ani i-am cumparat mamei unul artificial si e atat de comod...nu mai stai sa cauti, sa il cari etc...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

repejor, la 81


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

La Kaufland am vazut si eu.
Si... drept urmare, joi, in ziua de salariu, cred ca ma duc sa imi iau un bradut de ala. Acum, cat inca mai sunt pe stoc.
Beculetele se aprind, din cate am auzit eu, pe la 1 decembrie, dar cine stie... mai este pana atunci. Si cred ca tocmai atunci mi-as lua si eu concediu Daca reusesc sa trec cu bine peste luna care urmeaza de acum incolo...

Alinuta, da' ce harnica esti!!!!!!!!! Numai eu n-am chef de nimic. Si mi-a intepenit gatul pe partea dreapta. Cred ca am dormit aiurea. Si ma doare asa tare... Offfffff....


Foto Ralu
"Atunci cand primavara vine,/ Mi-e dor de toamna aurie/ Si-asa traiesc mereu cu dorul,/ Un dor nascut de nostalgie./ Si draga-mi este viata/ Si-accept sa ma mai nasc o data,/ Sa zbor prin timp, din vara-n vara,/ Cu inima curata..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Liniste pe aici?Abia asteptam sarbatorile....hhhmmmmpapica facuta de mami, cadouri.....brad impodobit,colinzi....

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput