Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (32)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Vreau sa vad si eu pijamalele alea pe care le laudati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

Ioana..tu draga..s-ar putea sa ai dreptatea...nu m-am gandit la asta...am tzinut-o in frigi pana la masa pentru ca nu stiu cand va manca exact si ma tem sa nu se acreasca ..dar poate incerc sa o fac pe loc maine si vad de va vrea.Mersi de sfat.

Anne va zicem si voua ca nu-i secret dar sa vedem de poate Iunia sa o scaneze ca eu nu am scaner..fimiu inca doarme.. si nu am iesit decat pana la scara sa-i dau cartea.Daca o scaneaza azi sa o rugam sa-o puna pe gmail.
O chestie nu-mi place in cartea aia ..ca recomanda zahar in mancarea de bebei...adica suc de citrice indulcit, compot indulcit...chestii d'astea.In rest imi place ca la capitolul legume-fructe-carne explica de ce se dau sau nu se dau pana la o anumita varsta...si spune ce contin si ce fac in organism.Voi sunteti bine? Ca vada ca nu va plangeti de febra sau maraieli cum am avut noi saptamana de dupa vaccin.Ma bucur pentru voi.Da-mi pe mess si mie link-ul catre pagina duracell pls...sa votez ca am ramas datoare la Elyanne si la zuza mica si cei 2 tero.

Apropo de ce zicea Absoluta..voi ce mai gatiti? Eu am avut tochitura moldoveneasca si ciorba de vita si acu vine sambata si nush ce sa mai gatesc....De fapt imi ploua in gura dupa o varza cu carne de porc dar nu am voie inca...asa ca mai astept 1 luna....
Ieri am mancat un corn cu Finetti si nu a avut fimiu nici pe masa.A dormit inclusiv in masina in drum spre job..el care nu mai dormea de 1 luna in masina...
Cred ca se aude ceva din camera lui.
Va pup.
Pa.


Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

quote:
Originally posted by ane2200

Marta, da' noua nu ne spui nimic din cartea aia smechera? Vrem si noi niste sfaturi vechi de-un secol sa ne convingem bebeii sa pape. Ca al meu in afara de suc nu vrea nimic. Azi mi-a refuzat si laptele de la san.

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia



Nasoool..oare de ce nu a vrut laptele....o fi mai incet jetul...o fi fost satul?...
Vezi poate vrea mai tarziu.Sau o fi reactie la vaccin ca si Vic a facut la fel dupa vaccin si uite asa m-am potcovit cu o galma la sanul stang (probabil canale infundate).Vezi sa te mulgi sa nu faci ca mine..ca e de rau...
Acu va pupam de tot ca nu mai am timp ca vien si tasu acasa sa manance si plecam la munca.Pa fetili cochetili.


Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Aoleuuuuuuuuuuuu vreau si eu pijama din aiaaaaaaa
Ma ajuta si pe mine cineva sa iau o pijama din asta ?!

Va rooog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

Diana _jorsvrem si noi pijama..bagam o comanda comuna si platim taxele? Ce zici? Io vreau masura 74cm si daca vrei neintalnim maine si-ti dau banii in avans? Vrei? Please....

Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

vleau si eu, vleau si eu....

Si mai vreau si o jucarie. Ne vedem cumva sa facem o comanda comuna?

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coolutz spune:

unde pot vedea si eu pijamaua aia???

,
andrea si andrei(6april2007)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coolutz spune:

quote:
Originally posted by martutza
Eu am avut tochitura moldoveneasca si ciorba de vita si acu vine sambata si nush ce sa mai gatesc....De fapt imi ploua in gura dupa o varza cu carne de porc dar nu am voie inca...asa ca mai astept 1 luna....
Ieri am mancat un corn cu Finetti si nu a avut fimiu nici pe masa.A dormit inclusiv in masina in drum spre job..el care nu mai dormea de 1 luna in masina...
Cred ca se aude ceva din camera lui.
Va pup.
Pa.


Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor




sa stii ca eu mananc si ciocolata, si varza si am baut si cafea de ceva vreme incoace si nu are andreiu meu nici o reactie..acuma depinde de la copil la copil

,
andrea si andrei(6april2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Da, facem comanda.

Pijamaua apare in catalogul toamna-iarna, deci o sa fie tot sezonul... Si eu vreau tot marime 74 Dar eu astept sa imi ajunga comanda pusa acum cateva zile, ca sa fiu sigura ca e ok. Plata se face dinainte, si daca nu ajunge coletul ma ia naiba vreo 2 luni pana recuperez banii.

Si da, comand eu si pentru voi daca vreti

Diana de Alex (23 aprilie 2007)

Mergi la inceput