35-NEGAM inceputul declinului (7)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns april spune:

www.youtube.com/watch?v=6Q2hGUyqH9A" target="_blank">La multi ani cu sanatate

fulguletzul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Si eu va pupacesc pe toate. Va doresc un an nou plin cu multe bucurii, fericire si multa sanatate .
Distractie placuta de revelion.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Buna dimineata si LA MULTI ANI!
Ma bucur ca ati mai aparut pe aici dintre cele ratacite!
Cum ati inceput noul an? la noi a fost distractie mare si daca nu adormea Andrei pe la 4 dimineata, o tineam probabil pana acum!

ma retrag caci mi-e tare somn!
va pup pe toate si va doresc un nou an fericit si implinirea tuturor dorintelor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

La Multi Ani tuturor!
Noi am avut un chef mai "babesc" adica eu cu Lili acasa... doar noi doua. Ea a adormit pe la 1, eu putin mai tarziu. Adevarul e ca mi-am dorit mai mult anul acesta de revelion, dar n-a fost sa fie... insa sper ca 2008 sa ma revanseze din plin.
Sper sa vi se implineasca toate visele, si sa fim sanatoase, fericite in 2008!!!


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

pe pagina 6 sa ajungem???? se poate????

fetele!!!! oare chiar am imbatranit??? adevarul e ca ma simt cam ramolita , obosita, poate e de vina vremea.....astept primavara (anotimpul meu preferat)





21.12.2007 - 8 anisori
fulguletzul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Buna dimineata!
Da april,si eu sunt dezamagita ca nu e mai activ subiectul! Multe fete nu au mai dat pe aici, iar mie imi e lene sa-l caut !
Bine ca se mai gaseste cineva!
Eu una nu am imbatranit, ba ma simt mai bine ca oricand! Ceea ce va doresc si voua! Pana la urma nu e asa rau sa ai 40 de ani!
Dar, cum spuneai si tu, mai spre primavara se mai resusciteaza si subiectul si fetele!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Laura, de ce nu-l salvezi la favorite? Intri direct si doar il salvezi din nou cand se schimba pagina .Sau il lasi cu pagina veche dar il gsesti imediat. Eu n-as mai intra deloc pe Dc daca ar trebui sa caut pe la toate forumurile.

Eu tot cu englezacolegiul( tentativa inca, doar m-am inscris dar am teste de dat) si mersul pe la doctori ca facusem mare pauza.

Cred ca da am imbatranit de cand sunt aici - adica pardon, m-am maturizat- in sfarsit. Si ce "poeta" mai eram. Cred ca engleza e de vina, ma ia cu depresii,deja sunt maniaca nu mai vad altceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Arinna, multumesc de sfat, dar habar nu am cum se face treaba asta! poate ma ajuti si pe mine?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Laura mai intai sa ne spui ce ai Mozzila sau IE?
La Mozzila in bara de sus ai Bookmarks iar la IE ai Favorites.
Apesi pe Bookmarks sau Favorites si apoi pe Add.
Sper ca m-am facut cat de cat inteleasa

21.12.2007 - 8 anisori
fulguletzul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Am Mozilla, si am reusit! Multumesc mult!
dar oricum, daca e sa vorbesc singura pe aici...!!!
Sper sa mai vina si fetele sa ne mai vaitam putin!
Pupici!

Mergi la inceput