35-NEGAM inceputul declinului (7)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Gabitza bine ai revenit printre noi.
A acum alta veste , va enerveaza reclamele , atunci cand e ceva importat la televizor vine reclama , de saptamina viitoare o sa ma injure lumea ca vine compania mea cu reclama de rigoare si eu cu colegele mele in plin plan. O sa fiu faimoasa.Eu cu Angelina Jolie ce sa zic , noroc ca e iarna si imi trag caciula pe ochi sa nu ma recunoasca lumea!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

smotruim la greu

fulguletzul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Va doresc sarbatori fericite la toate si va pupacesc.
La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana M. spune:

Salut si La multi ani !
Cred ca in toate capitolele pe care le-ati umplut e prima data cand va scriu (ori nu mai tin minte? ....e din cauza varstei, clar ) Am 35 jumate`, si ma straduiesc cat pot sa urc panta, nu s-o cobor, si asta o vedeti cred si din semnatura . Merg cu mare placere la concerte rock (mi-am luat deja bilete la Iron Maiden pentru la anu` (bebe va avea cam 3 luni asa ca poa` sa stea acasa cu buni), in rest serviciu, treaba, not much of a life but.....still young and fresh
Va doresc sarbatori fericite si daca memoria nu-mi va juca feste, cu siguranta mai intru sa va salut

Dana M. 20+ si Raluca (5 ani si 10 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Bine ai venit printre noi Dana, cu memoria stam toate cam prost poate si de aceea mai uitam sa intram aici! glumesc fetele .Eu am petrecut un craciun minunat iar acum dupa anul nou voi pleca in concediu 7 zileeee uraaaaaa trebuia sa plec de prin noiembrie de ziua mea asa era planul dar tare greu ne mai dau astia liber de la servici. Oricum am reusit, in curind voi scapa de gerul asta si zapada si voi fi la abia astept.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Concediu placut Lemoni.
Sa te distrezi si sa-ti incarci bateriile pt noul an.

Craciunul a fost umbrit de durerea de maselutza a fetitei. Saracuta n-a dormit 2 nopti....n-am gasit niciun medic de urgenta pe perioada Craciunului..


fulguletzul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Feteleee, musai sa ma laud!!!
am primit de la fiul meu cadou de craciun, un breloc, pe care scrie "40 and sexy" :)))))))))
cum ati petrecut de Craciun??
Dana bine ai venit!


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Merci de urare April.
Gabitza fitu e de belea ,cute rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

La multi ani! Anul ce vine sa fie mai bun si mai frumos,sa fiti sanatoase,sanatoase,sanatoase,si implinite in tot ceea ce faceti.Va pup pe toate si distractie placuta de sarbatori!

Mergi la inceput