35-NEGAM inceputul declinului (7)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Eu sunt pe aici, dar zau daca am ce scrie! Culmea, nu ma simt batrana, mai nasol ma simteam inainte sa implinesc varsta, decat dupa; acum totul e ok. si ma simt bine asa cum sunt. Merg la sala aproape zilnic, si sunt mandra de mine cand tipi de 25-30 de ani trag cu ochiul la mine!
Bine, acum nu stiu si ce gandesc, dar eu sper ca de bine!
Pe 3 decembrie, sarbatorim si aici ziua Romaniei, iar invitatul din acest an e Catalin Botezatu impreuna cu cateva manechine, pentru o prezentare de moda. De abia astept!
Mai fetelor, da' de Brenda chiar nu mai stiti nimic? Cele din Romania, poate o suna cineva!
Pupici, mai revin cu noutati!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Am vorbit cu Brenda. E ok.


fulguletzul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Pei si eu cred sa fie de bine Laura.De sport nu prea imi vine sa ma apuc am in basment o gramada de aparate dar cine ajunge acolo sa lucreze la ele.Nici macar nu ar trebui sa ma deplasez dar poate e mai bine la sala ca isi mai arunca unul de 20 de ani ochiul pe tine si te motiveaza asa ca bravo tie tine-o tot asa.
Acum sa ma laud si eu cu ceva , am colega la servici 21 de ani , simpatica rau dar nu ii da-i varsta pare mai matura putin, maicasa la 43 de ani deci putin mai in varsta ca noi , ma intilnesc cu ele la magazin le-a cazut "bala" la barbatul meu mi-a facut colega mea o gramada de complimente apoi ii zice lui maicasa sa imi aduci aminte sa-i cumpar ceva de ziua ei lui lemoni la care maicasa o intreaba daca sunt de o seama cu fisa adica 21! Haaaaaaaaaaa am fost asa de fericita cand am auzit, cica ii zice colega mea "mam are copil aproape de-o seama cu mine, e de varsta ta.
Ce sa zic mi-a facut ziua fata asta, acum sa nu va inchipuiti ca eu chiar arat la 21 , as vrea eu dar oricum maicasa a zis ca maxim 30 mi-ar da deci cu 10 ani mai putin . Mentionez ca nu stiu daca sta prea bine cu vederea........ totusi 10 ani diferentza !!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Bravo Lemoni! Asa ma gandeam si eu; e mai bine sa fi de 40 si sa ti se dea 20 decat invers (oare?)!
Pai aia ziceam si eu ca sala, te mai motiveaza unul, altul!
Din pacate nu am mai fost de 3 zile; Andrei e bolnavior, eu nu am dormit 2 nopti, de abia azi-noapte s-a mai linistit putin!
Sper ca totul sa fie ok!
April, daca totul e bine cu Brenda, m-am linistit! Zau ca eram ingrijorata!
Pupici fetelor, o noua luna si saptamana cat mai frumoase!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Sanatate maxima la Andrei.
La noi a nins, scoala s-a cancelat, am tot stat in casa zilele astea nu prea am avut nimic de facut. De maine la treaba si astept cu nerabdare sarbatorile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Multumesc Lemonik, acum Andrei e deja mai bine! E pe antibiotic dar e normal; singura chestie care ma deranjeaza ar fi ca e cam apatic, el fiind un copil destul de vioi in general. E probabil din cauza medicamentelor!
Vad ca numai noi doua mai bantuim pe aici; se cam duce subiectul...! pacat, ma simteam bine aici!
Paote totusi, mai revin si fetele!
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Dap nasol ca nu mai are lumea timp.
Hai sa va zic de ieri la servici primesc email cu restaurantul la care s-a hotarit sefa sa facem party de sfarsit de an, eu comentez putin ca nu prea imi palce mancarea , alta comenteaza altceva si uite asa cancelam si schimbam restaurantul.Cand ma trezesc diminatza centrul orasului unde locuiesc era in flacari restaurantul primul care il vroia sefa a explodat ! Wow am ramas fara cuvinte ,sefa ne facuse rezervare la moarte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Mama Lemoni, nu pot sa cred! Tu vorbesti serios?
Ce s-a intamplat la restaurantul respectiv! A fost bomba, or what?
In ce lume traim!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Nu nu a fost bomba , eu traiesc intr-un orasel mic si linistit , a explodat ceva in bucatarie si apoi a luat foc, 20 persoane sunt fara casa acum, 10 masini de pompieri s-au chinuit toata noaptea sa stinga focul care tot se intindea .Cladirea era destul de veche probabil ca tevile la gaze nu erau schimbate de 100 de ani si uite asa se intimpla dezastru.Ori poate sa fie si mafia , nu le mergea cu restaurantul a dat foc sa plateasca asigurarea cine dumnezeu stie.

O zi buna .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Lemoni, bine ca n-ati patit nimic!!!!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput