35-NEGAM inceputul declinului (7)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tibiuta spune:

Deci nu le-am pus binee.Am dat copy pe url,eu pot sa intru dar cum sa fac ,ma invata si pe mine cineva

mamica lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Tibiuta imi pare rau de fetiza, dar pt baietelul tau trebuie sa fi tare.
Laura memoria ma omoara cel mai mult eu care pana acum nu uitam , acum uit ca la balamuc, imediat dupa ce am trecut de 40 s-a vazut diferentza.Ori poate sunt mai copata si nu trebuie sa mai tin minte toate nimicurile, selectionez ce vreau si ce nu! Hai sa zicem asa .Sa nu zic ca sunt uituca!
Laura pozele tale sunt mortale acum m-am uitat , cred ca sunt mai noi ca parca nu le-am vazut pe astea.
Va pupacesc weekend placut.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

La multi ani de 8 Martie tuturor femeilor, fetelor, mamicilor, bunicilor, ......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Se pare ca sunteti tare ocupate , e drept ca nici eu nu am mai intrat sa zic nimic. Am negat destul inceputul declinului si eram fericita ca sunt bine dar sora mea nu este prea bine in momentul de fatza varsta asta bat-o vina ne loveste la greu.Boli si suferintza ......Nici nu am facut bine 40 ca sotul s-a operat de hernie , apoi acum sora mea la 43 de ani v-a avea operatie ni se intimpla noua care ziceam ca vom fi mereu bine tineri si nelinistiti. Am ajuns si in stagiul asta in care boala ne arata defapt ca suntem la mijlocul vietii, sa speram ca o fi mijlocul.Astazi am dormit pana la pranz numai de frica de a ma trezi sa confrunt realitatea , ieri am aflat vestea depre sora mea si sunt daramata.Apoi m-am trezit am mancat si m-am culcat iara. Stiu ca trebuie sa fiu tare pt ea dar simt durerea din sufletul ei si ma doare si pe mine.
va pup si aveti grija de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Lemoni, fii tare, pentru sora ta. Am citit subiectul deschis de tine, insa sincer nu prea-mi gasesc cuvintele in situatii de astea. Adevarul e ca viata ne pune la incercare. Trebuie sa fii optimista si sa poti sa-i insufli si ei incredere ca o sa fie bine. E greu, stiu, dar alta solutie nu e. Cu psihicul e cel mai greu.

Rugati-va mult. O sa fie bine. Fa-o sa creada ca o sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Lemoni, mult succes maine, la aflarea rezultatelor, sa fie bine !

April, Tlaurafete dragutze!
Eu am fost tare prinsa cu examenele si operatiile( laparo, histeroscopie, histerosalpingografie etc)si astept rezultatele - tot problemele mele vechi.

Va pup si va doresc numai bine si sper sa revigoram curand subiectul, ca alta data.

Tibiutza, eu am vazut pozele din prima, cam de cand le-ai pus cred, am intrat la un moment dat dar nu am scris...mi-au placut mult, ai un baietzel tare scump ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

April, acum am vazut ce ai scris mai sus, cum sa fim la 50, 60, mai,,,,batrane Bine a zis fetitza ta, acum e la varsta la care e cea mai fericita.Eu imi aduc aminte cu placere numai din perioada prescolara, apoi am intrat in "lumea rea" si mai departe la serviciu, facultate...abia acum m-am mai linistit iar un picutz. Dar trebuie sa ne luptam cu sanatatea, kilogramele si altele.

Ma tot bate gandul sa infiez un copil daca chiar nu se poate sa-l avem pe al nostru.Dar e greu si aici cred, dureaza mult, trebuie sa dovedesti ca ai bani...

Banuiesc ca nu mi se intampla numai mie dar de la un timp nu -mi mai place sa-mi expun toate gandurile aici,pe forum, le prefer private...ma simt expusa - mie imi sunt suficiente o maciuca, doua in cap ca sa mi se ia de tot. Dar mi-era dor de voi pentru ca la subiectul asta, si inca cateva, m-am simtit intotdeuna foarte bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Imi lipsiti fetelor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

...greu la deal cu boii batrani
unde umblati fetelor? ei, na, fete......femei in toata puterea cuvantului. Acum e vremea noastra.
A venit primavara, soarele ne mangaie fruntile, vantul se plimba prin pletele noastre, ce mai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Lemoni, am rezolvat problema.

Mergi la inceput