Miresele anului 2006 (79)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Gio pacat ca e gata vacanta, ce-i frumos trece extrem de repede, din pacate....

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza.
Nici nu-mi venea sa scriu nimic cand am vazut ca postul meu de ieri a ramas fara raspuns. Si-acum nu-mi revin: Kitzy tu esti gravi din nou? Si inca in 9 saptamani si n-ai zis nimic nimicutza?

Gio imi pare bine ca e mai bine Marcollino, profitati si voi din plin de ultimele zile. Sincer si mie mi s-a parut foarte scurta vacanta in Tunisia doar o saptamana, parca a zburat ca gandul, mi-ar fi placut si mie doua saptamani. Merci si de cafelutza, tare buna.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly n-am vrut sa zic nimic pana n-am fost sigura ca e ok. Ieri am fost la eco, buburuza mea are 2,5 cm si misca de mama focului
Peste 3 saptamani ma duc iar la control si pana atunci trebuie sa-mi fac si analizele. Azi ma duc ma medicul de familie si sapt viitoare musai sa ajung si la analize ca sapt asta n-am cum sub nici o forma.

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy ce ma bucur! Bravo! Felicitari! Sa dea Dumnezeu sa fie toate foarte foarte bine si sa aveti un bebe sanatos!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly merci mult de tot! Si eu sper sa fie bine de data asta. Chiar ieri a venit o tiganca la eco cu o burta cat China si voia sa vada si ea daca e gravida ca ii tot creste burta si sa stie in ce luna e. No! Ca sa vezi! Ca tot la astea le da DD copii. Acuma sper sa dea si la mine sa fie bine ca n-as mai suporta inca o pierdere.

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Trebuie sa fii optimista si sa gandesti pozitiv, ca la bebe nu-i plac negativismile, ok?
Bine socotesc eu ca din concediu v-ati intors 3?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Mda, bine socotesti
Si eu m-am gadit la asta zilele trecute cand imi faceam tot felul de calcule, dar bineinteles ca atunci nu stiam, asteptam din clipa-n clipa sa vina ciclul si numa n-a mai venit

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

URA!!!!!!!!!! Prima veste buna pe ziua de azi! Felicitari, Kitzy! Ce mult ma bucur! Sa ai grija multa de tine si va fi bine de data asta!

Alynutza, eu am intrat ieri la un moment dat pe aici, da' n-am mai apucat sa scriu nimic, ca am vazut ce tarziu era ora si am fugit la munca, iar aseara n-am mai stat la calculator.

Gio, tu vii cu a doua veste buna! Bine ca si-a revenit Marco. M-am gandit zilele astea ca ce naspa e de voi daca o tine tot asa. Ati scapat! Distractie placuta in continuare, cat mai aveti acolo de stat!

Oana, Krelia?

Eu plec imediat la munca. Presimt ca urmeaza un conflict pe acolo. Nu as vrea sa lipsesc

V-am pupat pe toate! Ne auzim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Hehe, vezi, ca pana la urma asa este, cand te astepti mai putin.

Raluca spor la munci!

Oana pe unde ai disparut? Ramasesem datoare cu preturile: un implant se invarte undeva la 650-750 de euro, iar o coroana ceramica pe dinte natural incepe de la 100 de euro. Recomandarea a fost sa faci coroana daca radacina este viabila, mai degraba decat implant. Daca radacina nu mai e viabila, atunci implant. Sper sa te ajute cu ceva infos.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata si de la mine la ora pranzului
n-am mai apucat sa intru ca am lucrat non-stop...joi dimineata merg la dentist din nou si trebuie sa termin niste prezentari/rapoarte...asa ca am facut ore suplimentare la greu

Aly...merci tare mult de info...am cautat si eu pe net...si am gasit o multime de info si preturi exact cum spui tu
...la un calcul simplu 1 coroana = 100 euro...deci daca ar fi aici 400 euro pentru mine e OK dupa ce imi plateste asigurarea ...chiar sunt curioasa cat o costa aici, aflu joi!

Gio...merci de cafeaua turceasca
...ma bucur ca Marco e bine...profitati de ultimele zile la maxim!
(cand am fost in Thailanda pretul excursiei in Ro 1500 euro...pret Hu 1100)...asta e regula...in Ungaria emai ieftin intotdeauna!

Raluca spor la munca!

Kitzy felicitari...sa fie intr-un ceas bun!

Kreliut


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput