Miresele anului 2006 (79)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Nu stiu ce m-oi face cand o sa fiu baba, daca de pe acum am asa probleme. Partea proasta este ca tare ma indoiesc de faptul ca vreun medic ar reusi sa-i dea de capat, si asta pentru ca deja am facut un tratament si rezultatele au fost putin incurajatoare (mai mult mi-au dat CM peste cap decat mi-au facut bine la spate). Oricum sunt decisa sa merg la medic, poate poate.

Giooooo mi-ai trezit un dor nebun nebun de mare, soare si nisip... Mama si ce mult mai e pana la vara...
Foarte faine poze. Cum ii zice la hotelul la care ati stat si cat ati platit pana la urma?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly si mie mi s-a facut dor de mare, soare si nisip. mai ales ca la noi ploua .
am platit cam 1500 euro pt. 2 persoane. am stat la Delphin Palace in lara, Antalya.
Krelia am salutat din zbor si hotelurile la care am stat anul trecut.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

La noi e soare si caldutz, au fost cateva zile chiar frumoase. Dar... tot nu mai vine vara decat peste luni bune de-acum. Am citit in ziar de hotelul asta, zicea ca au facilitati super de super pentru copii.

Gata, o tulesc si eu imediat spre casa. Sa aveti un weekend fain si insorit!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Asa e Aly, dar cam toate au facilitati pt. copii.

weekend frumos sa aveti si calduros.
la noi tot ploua.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Gata
Azi dau de pentru ca ieri mi-am sarbatorit ziua de nastere!!!!
Va rog sa va serviti, asa....virtual ca altfel nu se poate.

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!

Kitzy


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly multumesc!

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Kitzy multa sanatate si o sarcina usoara, un bb frumos si sanatos!!!!

Noi am lenevit weekendul asta. In sensul ca...Clau a lucrat sambata( de joi e pe cont propiru) si e foarte fericit si entuziast. Ieri am lenevit, ne-am cumparat TV pt. dormitor, caci celalat se stricase si nu stiu cand si daca il poate repara.
Marco tuseste rau de tot, dar azi l-am dus la gradi. sper sa nu fie nimic grav, era si dr. acolo si-i consulta pe kinderi.

o sapt. buna sa aveti, merg sa-mi adun de prin casa si sa fac mancarica.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio multumesc.
Imi pare rau de Marcollino tau, da lasa ca o sa se faca el bine.
Sa aveti noroc de noul tv si sa-l folositi sanatosi.
Eu weekendul asta am stat mai toata ziua la bucatarie, noroc ca m-a ajutat si sotzul, am avut si sambata si duminica musafiri si a trebuit si mancare multa si sambata m-am simtit rau, imi venea sa ma intind pe jos de rau si eu trebuia sa fac mancare, dar a trecut, ieri m-am simit mai bine. Abia astept sa ma duc pest 2 sapt la eco, sper sa fie bine bb meu si sa se dezvolte.

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy se dezvolta stai linistita. Raul face parte din sarcina, asa ca...nu e ceva ingrijorator. ma bucur ca te-ai simtit ieri mai bine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput