Miresele anului 2006 (79)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

pozele de la nunta din Alba sunt aici:
http://community.webshots.com/myphotos?action=refreshPhotos&albumID=560621399&security=khJqaN
macar pe astea am reusit sa le pun pana au venit nasii.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Bine ai revenit acasa, Gio!
Noapte buna tuturor! (din pacate, azi numai atat am reusit sa "vorbesc" cu voi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Gata veniti repede repejor pana e calda!
Abia astept sa se termine si ziua de azi. Maine si poimaine sunt prinsa intre oale si cratite ca am 2 zile musafiri si weekendul viitor al meu sotz pleaca in delegatie o saptamana si o sa ma mut la ai mei ca nu-mi place sa dorm singura in casa.
Gio bine-ai revenit! Imi pare rau ca te simti naspa, posibil sa fie sarcina?
Onutz ce mai faci?
Aly, Kreliutz, ralnied

10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Kitzy merci de cafei, se pare ca esti matinala de cand cu burtica .
Gio bine ati revenit! Sper sa-ti rezolvi rapid problemele de sanatate ca nu-s de lasat (eu vorbesc, ca-s cu spatele in pioneze si zic de nu stiu cand ca ma duc la medic si tot nu ajung). Am vazut si pozele, faini nasi si ce-am observat: mirele a avut vestutza+lavaliera exact ca si iubi al meu .
Onutz asa-i ai dreptate, de acum tot mai scurta va fi ziua. Tare nu-mi place, intru asa intr-o stare de moleseala, ca daca deja afara e intuneric nu mai am chef de nimic. Macar bine ca s-a mai domolit putin vremea si zilele astea chiar a fost frumos si caldutz.
Ma bucur ca vine weekend-ul, cu toate ca maine si eu stau la cratita si sotzul e la lucru - trebuia oricum sa fie de serviciu, intre timp li s-a imbolnavit o colega, alta e in concediu si trebuie sa mearga in receptie, ca acolo nu pot lucra oamenii aia numai in 2, asa ca o sa stea mai mult, insa nu mai merge si duminica.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Ralu spor la munci, poate azi ai timp de DC.
Kitzy eu zic ca nu e sarcina, nici n-as vrea...eu zic ca e din cauza pilulei de urgenta pe care am luat-o in 15 sept. iar in 20 au inceput sangerarile. azi vad ca e ok, sper sa se termine, ca nu mai am chef de dr. cu toate ca al meu ma bate la cap sa merg.
spor la gatit. nu ai nicio greata?
Aly lasa ca si eu sunt cu spatele in pioneze. ma doare jos chiar la inceputul coloanei vertebrale. cand sunt la CM mor de durere. sper sa ajung sapt. viitoare la dr. de fam. sa-mi dea o trimitere...ca am tot lasat, dar nu mai merge. Mirele avea camasa/vesta/lavaliera de la Dinasty.

acum tot incarc pozele din Antalya. am facut peste 600 si tot aleg pe ele, dar raman multe de pus.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio eu cu greturile sunt asa si-asa, preponderent dimineata si seara, cateodata si peste zi, fara varsaturi, doar de vreo 2 ori, pofta de mancare nu prea am, dar ma chinui sa mananc cat sa-mi iau medicamentele.

10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata, fetelor!
In viteza spre locul de munca, trec si pe la voi sa va salut si sa va doresc week-end placut in caz ca nu ne mai auzim.
Gio, nici azi n-am mai mult timp, nu ca nu as vrea, ci pentru ca... nu se poate/ Am vazut pozele de la nunta. Sunt frumoase. Am stat aseara si v-am admirat.
Oana, Alynuta, Kitzy, Krelia, Gio, va pup pe toate si decolez!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio si al meu tot de la Dinasty le-a avut. cu spatele eu am probleme de mica, vesnic ma doare (la mine e partea de sus, intre gat si umeri si intre omoplati), am incercat o gramada de alifii si alte tratamente (c-am ajuns intr-un an si la tratament, ca nu mai puteam de durere) insa nu prea au dat nu stiu ce rezultat, din cauza aia nici nu m-am mai dus la medic. Dar nici nu pot sa ignor problema, mai ales ca se poate agrava in sarcina.

Kitzy lasa ca vine si pofta de mancare din trimestrul II.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralu tot pe fuga esti
Gio am vazut si eu pozele, ati fost foarte frumosi amandoi!
Aly nu mai ocoli medicul ca la un momnet dat o sa mergi de musai si atunci o sa fie mai greu.

10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

poze din Turcia:
http://community.webshots.com/myphotos?action=refreshPhotos&albumID=560861855&security=uQdqBG
pentru astea va trebuie mult timp liber, ca sunt destule.

Kitzy nici eu nu am prea mancat in sarcina...si totusi am pus 13 kg. am scapat rapid de ele, eu m-am ingrasat dupa ce am terminat de alaptat, si am ramas cu o burtaaaa. cred ca ajung la liposuctie.
Ralu weekend placut si tie si spor la munca.
Aly trebuie sa mergem la dr., daca de acum suntem cu asa dureri...cand om avea 60 ani cum va fi? cred ca vom sta blocate la pat.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput