Singuratatea in doi. Un capitol incheiat.

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

quote:
Originally posted by elyda

daca spun ca e ca tine ma ierti ,ca vad ca m-ai bagat in corzi si sunt singurica pe aici!n-am datele!...si e ca tine .da...te mai gandesti daca n-ai si tu o vina miiiica ,miiiica ?

dana



Elyda, scumpo, nu mai pune si tu toate la inima!

Bineinteles ca avea si Espiritu o vina, chiar el a recunoscut ca isi lasa aruncate sosetele toata casa.

Espiritu, iti tinem pumnii sa iasa bine la divort!

Adina + Olivia Q1.04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

neata elyda!
hai ca nu mai plec de la calculator..
de mine zici?
adevarul e ca m-am gandit si eu ca daria mult si am suportat un mitocan pe care l-a durut undeva de casa si familie. de aia dau sfaturi si eu altora..vina mea e ca am renuntat sa lupt,dar am renuntat cand mi=am dat seama ca nu am adversar...pt lupta trebuie 2 neaparat.daca unul nu isi doreste nimic...pentru ce sa mai lupti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

As lupta ca fie`mea sa creasca langa tata ei .



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Daria, totusi daca tu asta simti ca trebuie sa faci, mergi pana la capat.

Vad ca esti convinsa ca trebuie sa lupti in continuare, fa-o. Macar sa stii in final ca ai facut tot ce ti-a stat in putinta.

Pana la urma urmei orice e posibil in viata asta.
Pacat ca ai introdus divortul, atata tot. Vorbeste cu avocatul sa vezi cum faci.

Adina + Olivia Q1.04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by elyda

daca spun ca e ca tine ma ierti ,ca vad ca m-ai bagat in corzi si sunt singurica pe aici!n-am datele!...si e ca tine .da...te mai gandesti daca n-ai si tu o vina miiiica ,miiiica ?

dana



parca as fi popa la faza asta cu iertatul .btw pe toate va cheama Dana?oricum vina mea a fost(daca vrei neaparat sa am si eu o vina) ca am vrut ca familia mea sa nu duca lipsa de nimic.vina mea a fost ca nu am stat sa visez la utopii si am cautat sa fac in asa fel incat sa nu mai traim de pe o zi pe alta.ma rog povestea e lunga,a mai fost expusa nu are rost sa o repet.plus "mareata" vina cum zice Adina ca sunt imprastiat cu hainele.
ei bine am fost demitizat!!

@tonsis
nu stiu ce au in cap acei prieteni ai tai.in fata celor care ma inconjoara(mai putin exa,deh) am ramas la fel.ca sunt cupluri sau nu sunt primit la fel de bine si nimeni nu se uita stramb.

espiritu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Am citit de-o invitatie la cafea sau n-am citit bine?
Cand? Unde? Cum? Ce fel?


Elle_seb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

espiritu...nu eu nu stiu ce au in cap...prietenii astia ai mei...le pasa mai mult de mine clientelor pe care le cunosc intamplator si din cand in cand ma baga in seama...eu am avut perioade foarte grele si poate atunci nu au mai avut nevoie de mine si au plecat...chiar nu stiu ce sa mai zic,dar am incetat sa mai sper ca voi mai avea un grup de prieteni,o gasca...
elle_seb....eu v-am invitat la cafea...cand si unde si daca se mai ofera cineva...va astept..eu stau in pantelimon..
hai sa stabilim ceva...daca vreti sambata ca probabil voi lucrati in timpul saptamanii.
apropo de cafea,de prieteni,espiritu,prietene cateva inca mai am dar cupluri prea putine sau deloc...
elyda.....ce faci?
mama giuliei...daca crezi ca poti face ceva....incearca...eu pur si simplu nu am avut pentru ce si pentru cine sa lupt.si acum dupa 2 ani il vad,vad fetele ca se bucura ca merg la el...dar nu am nici un fel de remuscare,nu imi pare rau ca s-a intamplat asa...
MA DUC SA MUNCESC!!!!!!!!
PA PA PA PA PA
DANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Count me in!
Sambata zici? ADUUUUNAAAREEEEAAAAAA!!!!!!!
Se striga catalogul!


Elle_seb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Sorry, sambata asta sunt la Brasov. Dar poate se re-editeaza. Vin si eu next time

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

tonsis e clar ca aia nu sunt prieteni dar nu cred ca iti spun vreo noutate.
si spor la cafea sambata.sau daca aveti chef sa vizitati Baby Expo ma gasiti pe acolo.dar sa aduceti si copiii......(e un copil pe care mi-ar face mare placere sa il reintalnesc)

espiritu

Mergi la inceput