Nasici 2008

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Simo am scris in paranteza orasul unde va avea loc nunta. la tine e in Bucuresti?
Falcute cand apari si daca vrei sa-mi zici, ca-ti trimit lista sa o pui in primul mesaj de pe prima pagina.

na bucur ca va place. mai trebuie "cosmetizata" poate va mai vin idei si voua.
si weekend fain sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

Da, nunta este in Bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Si noi tot in Bucuresti.
La noi este runda doi, mai avem o pereche de finuti, pe care i-am cununat in 2006. Dar n-am botezat nici un pitic pana acum.



S-a dat startul la votare (din nou): www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">ceitrei.jpg



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

salutare!!!
Ok, notez Simo.
Elyanne si noi am cununat anul trecut tot in sept., asa ca avem vechime. Dar vreau sa si botez. Finii de anul trecut, nu vor inca copii. cei de anul asta vor vrea, pe la anul.
Nu stiam de unde-ti cunosc nick-ul, dar uitandu-ma la semnatura mi-am amintit....laredoute. ti-am admirat smecherasii, cu primele lucrusoare cumparate. nu e greu cu 3 copii?

va , o sambata buna sa aveti.
Fug la treburile casnice.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Si la noi cam aceiasi situatie... finii de din 2006 inca nu vor bb-ei... sunt si f. tineri, au timp
Iar sora'mea (ca ea e fina nr. 2) cred ca se pune pe facut bb dupa nunta... io asa am pricipit...

Acum nu inseamna ca vom fi obligatoriu noi nasi si la bb-ei... daca ei vor, noi vrem... dar daca vor pe altcineva nu ne suparam

Cu cei trei pici e greu cand sunt bolnavi pt. ca sunt maraiti... Altfel ne descurcam... Iar de la o vreme tot sunt bolnavi si parca nu mai ne oprim... ori toti odata, ori pe rand... ba mai le am si eu pe ale mele pe cap... Vreau sa vina varaaaaaaaaa sa scapam de viroze... sigur va fi mai bine.



S-a dat startul la votare (din nou): www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">ceitrei.jpg



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

la noi finii, cred, ca ne vor nasi si la bb-ei, cel putin asa au dat de inteles cand s-a ajuns la subiectul asta. eu nu ma supar sa aleaga alti fini, e alegerea lor si o respect. cei din 2006 sunt in Madrid, cei de anul asta la Sibiu. deci suntem departe de amandoi.

Imi pare rau ca sunt bolnaviori piticii. ce sa-ti spun, insanatosire grabnica si gata cu virozele pt. cateva luni. avem timp destul la iarna.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:



Viitoare nasica de august....cu mari emotii in ceea ce priveste tinuta...caci nu am gasit nimic sa ma satisfaca. Bine...nici eu nu prea stiu ce vreau, dar cred ca deja cunoasteti sentimentul asta.

Va pup

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Bine v-am gasit!
Sunt si eu o viitoare nasa. Vom nasi in iulie. Pentru ca nu sunt in Romania si nu am mai fost la o nunta de peste 5 ani am si eu o intrebare! Am gasit doua rochii care imi plac si as vrea sa afl o parere, care ar fi mai adecvata pentru o nasa inalta si de greutate normala, de putin peste 30 :
http://avalonbridal.com/main/bridesmaids.php?p=34
ori
http://www.alfredangelo.com/Collections/ProductDisplay.aspx?productID=ef4505da-6a52-47fa-a40f-e762a9df7d0b&categoryID=01192db8-bf9e-425c-a67c-e0e9484157ae&pg=2



Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Madau uite ca ne intalnim si aici. Nici eu nu stiu ce vreau, anul trecut am avut o rochie si nu am fost prea incantata de ea. Nu e genul meu deloc. anul asta, sper sa gasesc tinuta potrivita.
Felicitari pt. apartament. tare frumos mai este. lui Mirunici.
Anca bine ai venit. Mie imi palc ambele tinute, prima mai mult. Sunt cam sobre, dar tu te cunosti cel mai bine, stii unde e locatia si daca se preteaza la asa cvea.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

reiau aici lista reactualizata.
poate apare Falcute si o pune pe prima pagina:

Nasici de 2008

martie
Tipsy - 1 martie 2008

mai
Ghivetz - mai 2008 (Bacau)

iunie
Carmenpit77 - 7 iunie 2008
Simo_75 - 7 iunie 2008 (Bucuresti)
Elyanne - 21 iunie 2008 (Bucuresti)
Ralualexandrei - botez
BlueEyes
Andruka

iulie
Alesiamm
Roxana Claudia
Gaviotita
Ancadm

august
BlueEyes
Madau

septembrie
Giova- 6 septembrie 2008 (Alba Iulia)

octombrie
Falcute 25 octombrie (Urziceni)
Ioana81 - 25 octombrie
Ralualexadrei

Mikipreda - Braila
RalMar
RoxyGeo


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput