Nasici 2008

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Am uitat....f frumos Gio felicitarea cu baiatul tau!
Eliana nu merge!

Ioana si bebe Vladimir

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Adevara a Inviat!!!
Ioana si eu tot asa as vrea rochitza. Nu cred ca e deplasat. si nasa mea a avut rochitza pana la genunchi. anul trecut am avut una lunga, acum vreau pana la genunchi, din acelasi motiv...picioare faine, excludem burta si colaceii care mi-au ramas dupa nastere si tone de dulciuri.
mersi frumos. vad ca si tu ai un ingerash blond si frumos. sa va traiasca si sa va bucurati de el!!!

noi suntem in Alba la parinti. toata sapt. stam pe-aici. au fost si viitorii fini acasa, am mai povestit una alta.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

SiI eu vreau rochie/fusta pana la genunchi... nu imi plac rochiile lungi (pt. mine)... nu ma vad bine intr-o rochie pana in pamant... cu toate ca n-am picioare prea frumoase (si legat de asta... genunghii nu mi-au placut niciodata... am o problema cu genunchii mei ... fiecare cu stolul lui).



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Beyyyy ce nase tinerele frumusele,va sa zica asa va dati la scurt,bravoo voua,eu insa o sa optez pt o rochie lunga,numai de m-ar ajuta Doamne Doamne sa am parte de ea ca am si ochit-o dar acum astept sa o aduca.


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

Buna fetelor,

Sunt tare necajita.Nu mi-am gasit rochitza.
Am fost la un magazin unde am vazut niste rochite super dragutze dar.......nu aveau decat masuri mari la ele.Mi-au spus ca nu au masuri mai mici.Am plecat tare dezamagita.Credeam ca am dat lovitura si ca in sfarsit am gasit ce vroiam.
Sper sa gasesc in timp util ca mai e o luna si eu inca nu am rochitza.Of!!!!

Sa ai putere sa spui da, sa ai putere sa spui nu si in orice clipa grea sa ai putere sa fii TU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna!
E bine ca nu s singura. Pentru fetele din Bucuresti....gasiti ceva sigur in Mall la Baneasa. Au o groaza de magazine. Eu una am ochit si rochii pt nuntile care vin.
Si noi am fost toata saptamana plecati la mama. A fost super...dar ca orice lucru frumos s a terminat repede!
Acum trebuie sa incepem cu mancare, cumparaturi...sa refacem stocurile!
Pupici!

Ioana si bebe Vladimir

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Site cu rochii de seara (si de mireasa)
http://www.decosta.ro/catalogproduse/rochiideocazie/35/
Au si preturile la majoritatea...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

BUNA, FETELOR!

s-a discutat pe aici si despre obiceiuri / obligatii ale nasilor?
am sa fiu si eu nasa pt prima oara la inceputul lui iulie, si mai mult decat sa platesc voalul si ... nu mai stiu!

ia sa citesc putin din urma!


Eu
stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.
S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste
drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Hristos a Inviat!
Ati terminat cozonacii si ouale?
M-am uitat si eu pe site-ul postat pe Elyanne si m-am cam speriat. Rochiile de seara sunt din colectia Alfred Angelo si aici costa pina in $200.Unele sunt pina in $200 cu tot cu taxa de urgentza....Eu am mers in magazin si am probat citeva din ele.

Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Hera bine ai venit in club!

Eliana multumesc pt link ,mi-a facut si mie cu ochiul o rochitza dar inca mai sondez piata,e bine ca am de unde alege.

Ancadm de ce nu ma mir de cele spuse de tine?!simplu!asa-i la noi,toate-s mai scumpe!!!



Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput