Miresele anului 2006 (78)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ralu spor la curatebnie. tot cu socri stati? sau mai calmat sau tot asa sunt?
am ceva poze facute cu nasicul mic, dar de fotograf.
Kitzy mersi mult.nu am fost pe gustul meu,. asta e acum. sper la anul sa fiu mai frumoasa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

nu, Gio, nu mai stam cu ei de anul trecut. Imediat dupa nunta am inchiriat si ne-am mutat. Eu una nu prea m-am mai vazut de atunci decat de vreo 2 ori, dar e mult mai bine si sunt mult mai linistita asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

te cred raluca. mai bine e asa.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

iar si eu...la spartu' targului....of
dar'..mai bina mai traziu..decat niciodata, este?
la denti n-am facut nimic, pt ca am amanat-o ..sa ma mai astepte...ce...

Gio...mie mi-a placut...nu mai fi supi..nu ai fost nici prea prea..nici foarte foarte...sti cum se spune...fin, elegant si cu glezna subtire

ah, trebuie sa va spun....ca sambata s-a produs premiera premierelor....am facut ciulama de pui cu ciuperci ...si, culmea..a iesit marfa rau.....bineinteles..ca numai eu mananc din ea...ca hazbandu'..sa nu o vada.....asta e cam cum is eu cu spanacu' ...

pup


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Mai, Kreliutz, tu esti suparata pe mine?
Vad ca deloc nu ma mai bagi in seama...

Da' sa stii ca niste mancare de aia in premiera poti trimite si la mine, n-am mancat niciodata, sau poate da... dar sub alta denumire???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza fete!
ralnied, ce-ai mama? cum sa fiu supi pe tine?? pai...am dat pup pentru voi toate..era un pup general

hai ca-ti trimit niste ciulama virtuala

sa aveti o zi frumu frumu!




E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
eu tot moarta de somn sunt, stau pana tarziu,. dim. ma trezeste Marco.
cu toate ca s-au anunta ploi si furtuni, noi mergem azi pana la Sibiu la vara-mea si prin oras. sper totusi sa ne permita si timpul.
Krelia .

va pupic pe toate, pe mai tarziu.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata!
Krelia, m-am mai linistit!
Gio, plimbare placuta... Ce dor mi-ai facut si mie de Sibiu...
Kitzy... lipsesti la apel???
Eu ma duc sa sterg praful!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralnied cu tot regretul am lipsit azi si am venit asa de nervoasa de imi vine sa mananc pe cineva!
Ca asa de aiurea merg treburile la servici si din cauza la o tantalaie care-si baga picioarele in tot toata firma are de suferit si eu in loc sa merg pe tura mea de dupa-masa am fost chemata azi de dimineata, pe cand sa-mi pun si eu castravetii la murat. Acuma am venit acasa, ma duc sa pap ca ma indoi de foame si ma apuc de lucru, dar mai intru eu pe aici daca mai sunteti.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/" target="_blank">Poze Arieseni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

la mine-s vreo 4 persoane care-si baga picioarele in tot si din cauza carora suferim mai multi... poate asta te consoleaza cu ceva desi nu prea cred

Noapte buna!

Mergi la inceput