Miresele anului 2006 (78)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Hello!!!
Nu da nimeni azi? o dau eu la pranz.
Kitzy, Ralu imi pare rau ca suferiti la locul de munca, e nasol cand se intampla chestii dintr-astea.

Kateryna va saluta pe toate, i-a fost dezactivat contul pe , nu stiu ce scandal au fost la ei la stelute si le-au dat pe o gramada afara. S-au apucat moderatorii de curatenia de toamna? cat le-am scris cand au fost probl. la noi la subiect nu s-a facut nimic. pentru asta am ajuns si la ZZ.

noi suntem bine, vremea asta de kk ne tine in casa.
Ieri am fost la Sibiu, am vizitat centrul si ne-a prins ploaia.
in rest prin jurul casei....vineri dim. apare si Clau si plecam spre slatina. abi astept sa ajungem in Tm si sa ne pregatim de concediu.



_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio concediu...hmmm, ce fain. Ce m-as duce si eu acuma in concediu si i-as lasa pe toti cu ochii-n soare
Intr-adevar vremea e de kk acuma am venit de la mama si m-a plouat cu umbrela cu tot
Si ii asa de frig de zici ca vine iarna!
Weekendul asta nici nu-l astept ca sambata sunt la lucru si duminica la botez si uite asa se duce ziua mea libera!

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/" target="_blank">Poze Arieseni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Am venit si eu la spartul targului. Azi n-am stat acasa. Am avut treburi in oras.
Ne auzim maine dimineata!
Noapte buna!

ps - Gio, salut-o pe Kateryna din partea noastra! Si spune-i ca-mi pare rau ca nu ne mai sta alaturi :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'neata, fetelor!
azi nu bem cafea???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

bem Raluca dar uite la ce ora.
eu am fost plecata de dim., acum stau putin pe-acasa, dupa care merg la bunica la spital.
aici a iesit un soare cu dinti, e mai caldut.
Am vorbit cu finuta, in Slatina e cald peste 25 grade. sper sa nu se schimbe vremea pe sambata.
, pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

la noi nu mai ploua acum, dar e asa frig, bate vantul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Buna dimineata!
Se pare ca numai eu mai bantui pe aici si vorbesc de una singura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


eu mi-am luat sotul de la gara, am rezolvat unele chestii si acum ne pregatim de drum spre slatina.
aici e o vreme frumoasa 23 grade, la slatina e si mai cald.
va , weekend fain sa aveti.pe duminica.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Hello, hello.

Vad ca n-a dat nimeni cafelutza in dimineata asta, asa ca o dau eu, asa, de bun revenit.
A fost frumos in concediu, am vazut multe lucruri frumoase, Viena mi-a placut tare mult si am bantuit prin ea, de ne-au picat picioarele. Poze inca n-am reusit sa incarc, sper sa reusesc cat de curand, ca nici nu ne-am intors bine si au si inceput treburile.
Azi sunt prinsa cu rapoartele, revin cu mai multe povesti cand termin.
la toata lumea.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza fetelor!
79 e al nostru!




E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput