Miresele anului 2006 (78)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am venit si eu, drumul ok, nu am depasit decat cate o masina la fiecare drum, in rest am mers cu o medie de 90-100 la h, si am ajuns in 45 minute in centrul orasului.
Krelia frumoase pozici, avem peisaje super.

va , fug la o poveste cu sora-mea, caci maine merge spre alba.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...vezi mai ca trebuie doar sa nu te subapreciezi la capitolul sofat...io stiam ca nu vei avea nici o problema

cred ca atatea aveti de povestit


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Gio bine ca ai ajuns cu bine.

Oana inca mai avem 3 zile de august, dar se pare ca tot degeaba. Si la noi anunta ploaie, ploaie si iar ploaie. Iar cand ploua si e innorat nici prea cald nu e. Sper totusi pe weekend sa se faca vreme buna. N-avem nu stiu ce planuri, dar macar la o plimbarica sa putem iesi si noi.
N-am uitat c-am promis si aseara mi-am facut timp sa fac poze si uite www.flickr.com/photos/9684774@N08/1263468045/" target="_blank">pantalonii papagal si www.flickr.com/photos/9684774@N08/1263467863/in/photostream/" target="_blank">aici.

Ieri am reusit sa termin prin dulapuri in bucatarie, si am aranajat putin si in camara. Mai trebuie intr-o zi sa tragem si dulapurile de la loc sa sterg dupa ele si gata.

Sa aveti o zi frumoasa fetelor!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Sunt cumva prima la cafea?
Pai atunci poftiti...serviti o cafea fierbinte!

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/" target="_blank">Poze Arieseni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly foarte faini papagalii, sa-i porti sanatoasa! Culorile aste ma duc la imbracaminte de vacanta in insule exotice

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/" target="_blank">Poze Arieseni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Na, c-am uitat sa dau cafeaua!
Mersi, Kitzy eu sunt topita dupa culori vii si am multe fustite de vara foarte colorate. Materialul mi s-a parut un pic cam prea colorat pentru pantaloni, insa de mult tot am vrut sa-mi fac asa o pereche si n-am gasit alt material care sa satisfaca toate criteriile (sa nu fie transparent si sa nu fie foarte sifonabil), asa ca, asta e, am comis-o si gata. Si atat de mult mi-a placut materialul, ca mi-am luat si de-o fusta . Insa aia nu cred ca mai apuc s-o port anul asta (deocamdata nici n-am facut-o).


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!
Aly sunt faini pantalonii, si pe mine ma duc cu gandul la insulele exotice...
ce am vazut la tine in album... ciocolata de casa...yammi si ce bine arata.
oana asa e am avut multe d epovestiti, am vazut poze, ca a fost 2 sapt. in Croatia, mama ce mortal, pacat ca sunt pietre, nu prea e de mers cu copii.
Kitzy mersi de .

tuturor Ionilor si Ioanelor si derivate din acestea!!!


si aici a plouat de dim. si a fost innorat. acum a iesit putin soarele, sa vedem cat il tine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio chiar mi-a iesit buna si foarte fina (desi am trecut prin ceva emotii ca nu se va intari, c-am facut-o la super repezeala). Este extrem de usor de facut si si mai usor de mancat . De n-ar avea si calorii, ar fi de-a dreptul beton.
( Sa nu te superi pe mine, dar azi nu se spune 'La multi ani!' pentru Ioni/Ioane. Se sarbatoreste 'Taierea capului Sf. Ioan', este o sarbatoare trista si e si post..)


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata
Kitzy merci de cafea
Aly...super pantalonii..ma duc cu gandul la mare, soare, plaja...
vremea asta ma omoara...daca nu se schimba nu mai plecam la mare
aici a fost foarte frig dimineata...doar 10 grade
Gio pupici


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana poate se imbunatateste pe weekend. Oricum nu te poti lua dupa ce vreme e la Cluj, vremea in sud e diferita. Bantuie si tu pe ceva site-uri cu vremea, cat mai aproape de data de plecare. Fie wwwa.accuweather.com fie http://vremea.acasa.ro/ . Hai nu dispera ca mai este timp sa se indrepte.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput