Miresele anului 2006 (78)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Aly...noi vrem sa mergem din 1 sept pana in 5 sept...si m-am uitat pe net si ploua exact in 1 si 2 sept
acu e drept ca urmaresc problema de cateva zile si vremea se tot schimba...poate avem noroc
bine ca inca nu am facut nici o rezervare


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

uite cum arata prognoza!!!
http://vremea.acasa.ro/prognoza_romania_Constanta.html


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Cum spui tu, vremea se tot schimba. Stiu cand voiam noi sa plecam la Tusnad, ca spunea ca ploua intr-una din zile, ei bine, fix cand am aflat ca nu mai putem merge (ca trebuia sa mearga sotzul la lucru) s-a schimbat si vremea: frumoasa in ambele zile. Sper sa fie ok pentru voi.
Edit: www.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|RO|RO015|CONSTANTA&metric=1" target="_blank">Uite ca nu-i chiar asa rau.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Aly ...sper sa se schimbe, ca altfel trebuie foarte repede sa ne schimbam planurile!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana si eu si tin pumnii. Eu inca nu m-am uitat pe Ungaria-Austria, o sa incep si eu sa ma agit de sapta viitoare. Tare mult iti afecteaza si vremea asta concediul, fie ca e vorba de unul de relaxare (chit ca te-ai dus sa dormi si sa te odihnesti, nu-i tot una daca o faci pe plaja la soare sau in camera) sau una de plimbareli. Si cel mai nasol este ca-i un element chiar incontrolabil. Oricum ar fi, gandeste-te ca veti fi amandoi, pana la urma asta conteaza enorm de mult.
(vedeti si voi, in cel mai rau caz incercati un 'last minute' pe Grecia/Tunisia)


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

aici ba e soare, ba sunt nori.Oricum s-a mai incalzit de dimineata.
asa ca oana doamne ajuta sa aveti vreme frumoasa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

eu inca mai sper...
dar nu excludem posibilitatea de ane duce si in alte locuri pin tara in functie de vreme...sau chiar in turcia cu un last minute

as vrea sa raman mai pe langa casa, se pare ca ne vom muta...si atunci vreau sa profit ca sunt in concediu...ca alta data nu mai avem ocazia...si nu vreau sa le fac tot pe fuga cand merg acasa doar in weekend

pana la urma tot facem ceva

Gio...vad ca povestea LR ia amploare super, asa, sa nu creada ca suntem chiar ultimii fraieri!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana prea si-au batut joc de noi. ei au sistat livrarile din 6 iulie, dar nu au anuntat pe nimeni. noi am comandat, banii i-au luat si acum se spala pe maini. dupa o luna trimit cecuri, dupa care platim comision si ne vedem banii peste 6 sapt. Chiar ne credeau fraieri. sa vada ca nu suntem oricine.

fug dupa pitic la gradi.
o zi buna in continuare.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

Oana prea si-au batut joc de noi. ei au sistat livrarile din 6 iulie, dar nu au anuntat pe nimeni. noi am comandat, banii i-au luat si acum se spala pe maini. dupa o luna trimit cecuri, dupa care platim comision si ne vedem banii peste 6 sapt. Chiar ne credeau fraieri. sa vada ca nu suntem oricine.

fug dupa pitic la gradi.
o zi buna in continuare.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">



maica-mea are o comanda de 500 euro


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

aoleu .


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput