Miresele anului 2006 (78)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!

fete peste o ora plec spre Arad, doamne ce groaza mi-e. sper sa ajung cu bine inapoi spre timisoara.

va pe toate, o zi buna va doresc. fug la treaba.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Eu sunt pleostita gata. Nu stiu zau daca imi revin pana la 4. Plus ca s-a si innorat.

Gio drum bun!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Drum bun Gio ! Sa ai grija!


Vad ca nu sunt singura pleostita de pe aici...aviz Alynutzei

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/" target="_blank">Poze Arieseni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

bai pleostitelor reveniti-va!!!!
eu ieri am fost asa, dar mi-am revenit.
aici e super cald si azi.
am plecat. Doamne ajuta !!! pe dupa amiaza

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

As vrea si eu sa-mi revin, dar ce sa fac daca nu pot. Nu-mi vine decat sa ma bag in pat si sa motzai. Ca tot mi-i si frig. Mor de ciuda, ca ieri a fost cald si m-am imbracat prea gros ca dimineata cand am plecat de acasa era innorat si m-am gandit ca o sa ploua, iar azi era senin si soare si m-am imbracat mai de vara... evident ca s-a innorat.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bonjour la fete!!

repejor....aici sunt niste pozuci de prin week-end
http://good-times.webshots.com/album/560456540yKsDaF

a fost mumos mumos..dar cu niscaiva peripetii....in noaptea de sambata spre duminica a tunat & fulgerat..a traznit o casa de langa pensiunea in care am stat...a facut flama..a cazut tigla..ne-a atins parbrizul...ciobit putin..asta e ...dar ne-am intors cu pozuci frumoase si amintiri placute...
..de azi, iar la dentist ...

reviu...da' mai tarliu ...ca iar tre sa dau la sapa ...
pupi


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Faine, faine pozuce. V-ati plimbat ceva, nu gluma. Nasol incidentul cu parbrizul, dar bine totusi ca n-a fost mai rau.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Kreliut ...frumos traseu...si ai fost asa de aproape de mine doar ca nu am fost acasa daca umblu brambura
ma bucur ca vremea nu a fost asa cum preconizasera "expertii"
eu de la servici nu pot vedea pozele dar diseara ma delectez cu pozucile tale

aici vremea iar e naspa ...14 grade dimineata


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Lasa Oana ca la Cluj azi a fost o zi demna de 'Babe': ba soare, ba ploaie, ba ploaie cu soare. Sper sa ajung 'neudata' acasa. Si evident ca la vremea asta, nu m-am 'depleostit', cu toata cafeaua bauta.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Aly...acu ma duc sa mai iau o cafea.
E foarte rece aici, ceva de necrezut pentru luna septembrie...17 grade la amiaza!
Zici ca e sfarsitul lumii...si ca sa fie treaba completa noaptea ploua...si ziua in ture 2-3 de obicei
azi vad ca am scapat pana acum fara ploaie...dar mai e timp destul


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput