"Zece intamplari ciudate si-o...MINUNE"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

FELICITARI!!!!!!!!!!!SA-TI TRAIASCA MINUNEA si sa fiti fericite amandoua!!!! sa creasca mare si sanatoasa!!!nu te necaji ca nu se merita sa-ti strici bucuria imensa pe care ti-a adus-o ANA cu ....alte prostii! da stiu ca-ti place sa ne tii in suspans mamicuto!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Ehei , cat am vanat subiectul sa vad daca ai mai scris!!

Felicitari!! Ai o randunica superba si sunteti de nota 10 amandoua!
Ma bucur nespus ca sunteti bine!


Multa sanatate va doresc la amandoua si sa va bucurati de o viata frumoasa!


Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:


Felicitari!
sa cresteti sanatoase si sa aveti parte de tot ce este mai bun in lume.

sunteti doua frumoase.

monica mami de print
http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

Felicitari!!!
Ma bucur sa aflu ca sunteti bine, sanatoase si vesele, din cate se vede. Va doresc o viata plina de zambete si bucurii, sa va iubiti si sa va respectati una pe cealalta!!! Sunteti doua fete pe cinste! Inca o data, felicitari!

Dora, mami de Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007
Quod non potest diabolus, mulier vincit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Parca ar fi o telenovela tot ce ai trait pana acum.Imi pare rau pentru tot ce ti s-a intamplat dar acum trebuie sa te concentrezi numai asupra copilului tau.Sigur vei gasi un om care sa te aprecieze la adevarata ta valoare si care o sa-ti iubeasca printesa.Pupici pentru amandoua si pentru tine ca ai reusit sa treci peste toate pentru copilul tau.

alexia_07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Nu-mi vine sa cred prin ce poate trece o femeie....te admir pentru curajul care l-ai avut pentru a face un copil dupa atatea probleme.Ce mai.... am ramas fara cuvinte si cu lacrimi pe obraz.Multa sanatate si fericire alaturi de micutza ta.

Lore, mamicutza lui David
http://good-times.webshots.com/album/560900464EBTcPL?vhost=good-times&start=108

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

da' acu' de ce nu ne mai spune ce mai fac micuta si mamica ...ca noi vren sa aflam amanunte... mama,mama ,ce-i mai place sa ne tina in suspans!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

Sunteti tare frumoase amandoua! Nu-ti fa griji, sunt sigura ca o sa apara inca o "minune" in viata ta, curand desi cred ca nimic nu va egala minunea actuala! Despre alaptat, chiar daca sanii sunt moi uneori lapte e destul, e legea cu cererea si oferta, produci cat are bebelina nevoie. pupici si mai scrie-ne.

Mami de Calinut Gabriel (8 mai 2007)

Poze bebe

fain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

IMPRESIONANT!...am citit totul pe nerasuflate si inca am ochii in lacrimi de bucurie...Sunteti ca dintr-un film ! Va doresc multa sanatate la amandoua si tie multa putere sa o cresti mare, fara sa privesti niciodata inapoi cu regrete!
Numai bine va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HaveF8 spune:

Buna la toata lumea care mai e interesata de viata noastra...

Multumesc tuturor pentru urarile si felicitarile care ni le-ati transmis. E un sentiment minunat sa citesti asa vorbe frumoase si de incurajare de la oameni care nici macar nu ma cunosc.

Desi povestea mea nu a fost asa frumoasa si usor de trecut prin ea, din punctil de vedere al sarcinii, nasterii si a fi mama, pot sa spun ca totul a decurs si decurge foarte bine. Cred ca ati citit ca am avut o sarcina usoara si fara probleme, iar nasterea la fel de usoara. Acum dupa 8 saptamani, Ana Martina este un copil foarte bun. Ma refer dpdv al unui nou nascut si cu problemele lor. Nu a avut colici, nu plange degeaba (plange doar cand vrea laptic). Nu ma consider o mama obosita, ptr ca noaptea se trezeste suge 10 minute si adoarme imediat. Acum 2 seri a dormit de la 10 seara pana la 6 dimineata. La pediatru am fost si este f bine. A luat in greutate exact cat trebuia (eu imi faceam griji din motivul lipsei "celei de-a doua surse de laptic" dar greutatea spune ca e hranita bine)
Am o minune de fetitza (randunica mea) si sunt extrem de fericita, chiar daca suntem doar noi doua. Nu stiu, simt ca o sa fim doar noi doua si universul nostru. Si ca orice mama, pe zi ce trece o vad din ce in ce mai frumoasa si dulce si ma topesc dupa ea. Ieri i-am pus cercei si acum are mami o randunica cu cercei.
Peste mai putin de 2 saptamani venim acasa in Romania (nicaieri nu e mai bine ca acasa, nici macar in USA)si abia astept.

Daca vreti s-o mai vedeti pe copila mea draga, am mai adaugat cateva poze

Va pup

HaveF8 si Ana Martina

Aici cateva poze cu noi
http://community.webshots.com/user/HaveF8

Mergi la inceput