"Zece intamplari ciudate si-o...MINUNE"

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

e frumoasa ca mamica ei! sa -ti traiasca sa fiti fericite .asteptam vesti despre voi cand veniti in Romania! si n-am inteles de ce te mira ca ne interesam de tine ,ca te cunoastem de cand nici n-aveai copil!!?

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

sa-ti traiasca randunica si sa te bucuri de ea.
is curioasa daca Y o sa ia legatura cu tine cand te intorci in tzara. nu ca ar conta foarte mult, dar totusi...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601305182027/" target="_blank">Bubulina www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Sa-ti traiasca minunea! Sa te bucuri de Ana, sa fiti amandoua fericite!



Andreea lui Andreiut Puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Am citit cu sufletul strans ce ai povestit.
Ai trecut intr-o viata prin atatea...bravo tie ca ai avut putere sa pastrezi copilul.Sa-ti traiasca minunea , randunica ta sa-ti aduca numai bucurii .

Anca 9 sapt+ mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii
http://www.copaculdehartie.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Ma bucur ca esti bine si tu si fetita ta.Am vazut pozele cu ea este o frumusete de fetita sa-ti traiasca.

alexia_07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Sa-ti traiasca randunica, sa fiti sanatoase si puternice amandoua, ca si pana acum si sa va bucurati impreuna de o viata frumoasa.
Sunteti tare frumoase, amandoua! Iar pe tine te admir enorm pentru curajul si puterea de care ai dat dovada in lupta cu boala si in cea pt. copilul tau.Asteptam vesti de la voi!

Valentina 34+ Cristina Stefania
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">pozici cu burtici,pisici si pestici

AMR 26 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

am citit povestea ta, felicitari pt. fetita, sa fiti sanatoase si fericite impreuna. tocmai vorbeam cu cineva si ii spuneam ca exista o lege a compensatiei in toate si acel cineva mi-a spus ca refuza sa creada asta...
pupici si sanatate multa-multa!

andreea

ZOZOLINA

COUNTING THE DAYS

"Eram multumit ca puteam da un raspuns prompt si am raspuns. Am spus ca nu stiu!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

LA MULTI ANI! noul an sa va aduca numai sanatate si bucurii. Mai da-ne vesti despre voi.Ana ce mai face?


LA MULTI ANI !
Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA, SARA si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Am vazut pozici frumoase cu printesa Ana si cu mami frumoasa ...va ...ai o minunatie de fetita.


LA MULTI ANI !
Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA, SARA si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Banti spune:

Desi citesc rar pe forum si scriu si mai rar ma bucur ca am avut ocazia sa citesc o poveste trista, e adevarat, dar cu un final atat de frumos. Cred ca Dumnezeu te iubeste tare mult, ai invins boala si ce dar frumos ti-a daruit!
Iti doresc putere sa mergi mai departe, sa fii sanatoasa si sa te bucuri de minunea ta! Sunteti tare frumoase amindoua. Si cine stie, poate va veni in viata ta si un om care sa va iubeasca pe amindoua sincer.

Mergi la inceput