Ati comandat vreodata la Provea ?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

la fel am patit si eu m-am intalnit din intamplare cu postasul si mi-a dat pachetul (chiar uitasem de el).nici vorba de plata.
Ce se intampla daca nu platesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Asta ma intreb si eu ... ce se intampla daca nu platesc??

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La mine n-a venit nimic....
Si ce se intampla daca primesc coletul direct in cutia postala cum spune camelia daniela ca a patit si mi-l fura cineva si io habar n-am ca-s datoare (scuze de paranoia dar sunt patita cu redutu si acum nu mai stiu in cine ma pot increde si in cine nu).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

nici eu n-am primit nimic.

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Aissa, exact la asta ma gandeam si eu ... daca mi-l fura cineva din cutia postala si eu nu stiam ca el ar fi sosit si ca trebuie sa-l platesc ???? Of, Doamne, ce sistem ai si astia!!!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camyi spune:

quote:
Initial creeata de danilamonica

Ati facut vreodata comanda de la firma Provea - eu am primit un pliant cu sutien+chilot numai 17.9 Ron (reducere de la 128.4 ???)
se pare ca ar fi elevtiene..am intrat pe site si poti comanda din diverse tari..dar au diverse modele pt fiecare tara!
Fetele din Romania ati primit vreun colet de la ei..ce calitate au produsele?
Eu am comandat si sper sa nu fie tzeapa!
Monica

pozele noastre

poze_2006




Draga Monica,
Chiar nu e teapa! Si eu am comandat si au sosit. Alesesem un numar mai mare (am apreciat gresit) si am trimis inapoi produsele pe care doresc sa mi le schimbe, cu un nr. mai mic. Acum le astept.
Ideea e ca produsele sunt de foarte buna calitate, cusatureile sunt solide, finisajele sunt perfecte. Ce mai?? Merita, pe bune! Alta chestie misto, e ca nu platesti la sosirea coletului. Primesti pachetul cu produsele, iar in interior ai mandatul precompletat, pe prin care platesti la PTTR.
So.... chiar merita! poti face comenzi direct pe net, daca nu mai ai fluturasul. www.provea.com Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

N-o fi tzepa Camy dar am comandat adata in urma unei brosurici dintr-o revista, nu a venit nimic.
a doua oara a, comandat direct pe site la fel nu a venit nimic.
Deci?Ce-as putea sa mai fac?Nu va spun cate telefoane am dat si am intrebat:ba ca mai dureaza 2 saptamani,ba ca ajunge Luni la mine(nu stiu care Luni din care saptamana ,luna si din care an)si tot asa.
M-am saturat si m-am lamurit si cu ei!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Si eu am dat o comanda in 18/07 si tot asteeeept si...asteeept. Oare or mai veni?

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Nici la mine n-a venit si nici nu ma mai agit, ia mai da-i incolo, ce ii rog cu banii? Sa fie sanatosi, si daca vine colet nu il ridic.... Eeee, gata, ca m-am tepuit destul anul asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia17 spune:

am facut si eu o comanda la ei cu un talon dintr-o revista de vreo doua luni ,acum am primit un colet de la el dar cu altceva decat am comandat eu si marimile sunt mai mari ,am sa-l returnez

Mergi la inceput