Ati comandat vreodata la Provea ?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

eu nu am primit nimik deocamdata ... mai astept!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Eu am comandat de luni de zile .Nici nu mai tin minte.I-am sunat mi-au spus ca Luni a plecat de la ei coletul.Mereu acelasi raspuns.
Sunt neseriosi,eu mi-am luat gandul.Culmea este ca pliante gasesc peste tot.Inclusiv in coletul yves Rocher,dar marfa ioc.


Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi.alina spune:

Eu am comandat intai printr-o brosura si timp de aproape 1 luna nu am primit nimic apoi am intrat pe site si am trimis si de acolo comanda. Mi-a sosit cam in 3 saptamani dar nu stiu care dintre comenzi a fost onorata.Produsele sunt bunicele dar nu neg ca puteam gasi si pe piata chiar mai ieftine.Cat despre masuri trebuie sa aveti grija pt. ca nu se prea potrivesc.Eu vreau sa returnez stringul sa-mi trimita o masura mai mica pt. ca am primit masura mea(42) dar este mult mai mare (cam 46). Sper sa se rezolve.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaa3 spune:

Si eu am comandat de la Provea setul acela roz(imi scapa numele) Sunt foarte multumita de el chiar daca trebuie sa recunosc ca a durat parca PREA MULT pana am primit(cam o luna jumate) Am lipsit din localitate dar am sunat la ei si mi-au spus ca pot plati setul la30zile de la factura.Am anulat si urmatorul colet (am luat numele doamnei de la rel cu clienti sa nu am probleme)

''Le-am acceptat un timp dupa care la un moment dat le-am returnat pachetul spunandu-le ca nu am comandat nimic la ei sa ca nu mai vreau sa primesc pachete de la ei.''

Firma e de 3luni in Romania ,Ai comandat din strainatate sau cum? Au aceleasi modele ?
As vrea sa comand si noul set cel verde! Imi place enorm topul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Acum ca ati zis voi mi-am amintit ca acum cateva luni bune era intr-o revista un formular de comanda si am comandat un set din asta dar nici ca am primit ceva.

Edit: tocmai l-am comandat din nou....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Cum stiti ce masura va trebuie?
Aissa ne intalnim si aici.Ma bucur.Poate vom avea mai mult succes.
Incerc sa vad ce marime-mi trebuie la sutien dar nu pot calcula.M-am masurat dar nu pot introduce datele.
Voi cum ati facut?

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chamona spune:

Buna ! Am trimis si eu un cupon dintr-o revista,produsele au ajuns cam in 2luni,as vrea sa mai comand si de pe site setul roz dar nustiu daca o sa mai fiu in tara.Oare cat dureaza comanzile de pe internet?!

Pentru a te masura ai pe site un metru ajutator ,A,B,C si D sunt marimile cupei iar 70-75-80-85-90 este circumferinta spatelui( marimea masurata exact sub san) La mine a fuctionat,acum nustiu sigur daca m-am facut inteleasa pentru ca nu ma prea pricep la explicatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Hello !

Fetelor mi-a sosit coletul!
Sa stiti ca arata foarte bine si sutientul imi vine turnat! Imi plac foarte mult "ochiometric", singurul minus e faptul ca sunt sintetice, dar le voi incerca sa vad cum se comporta.
Ce m-a surprins e faptul ca am gasit coletul cu totul in cutia postala iar eu trebuie acum sa ma duc la posta sa pun banii cu ordin de plata, insa ce se intampla daca nu dau banii...

Va pup!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Cami dupa cat timp ai primit coletul?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Madau, dupa vreo 6 saptamani !Aproape ca uitasem de el!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput