Albinute si bondari de martie-aprilie 2007 (12)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Kmi si eu am patit la fel asta seara. Nici nu-mi venea sa cred! Oare copiii astia ai nostri or avea vreo metoda nestiuta de a comunica intre ei, ca vad ca multe se potrivesc chiar in aceleasi zile la multi dintre ei.

de la Thea-Ioana - 26 martie 2007 - si mami pentru intregul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

Ne laudam si noi cu 2 luni
Bine ai revenit Alionushca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Ce Vlad zambicios! Chiar si pe burtica? A mea abia acum nu mai protesteaza prea tare cand o pun pe burta, ca de intors... mai am de asteptat.

de la Thea-Ioana - 26 martie 2007 - si mami pentru intregul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

pai asa mai Cria, sa vedem si noi un Vladut micut si grasut si ce de muschi are, adevarat barbat

Kmi & Timeea - 4 martie 2007
ALBUMUL MEU
TIMEEA
BOTEZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Elpower io am vazut linku... am citit... si am ramas la ale mele... daca doctorul lor a spus sa-i decalotez, ii decalotez. Si pt. ca am avut in jur mamici de bb-ei baieti care au avut probleme pt. ca n-au avut grija de asta... inca un motiv in plus sa-i decalotez...
Personal, ce am citit acolo mi s-a parut "poezie" ca vezi dom'le decalotarea e egal cu pierderea virginitatii... si mai fac si comparatia cu fetele...
Eu nu vreau sa ajung cu ei de urgenta la dr. pt. cine stie ce infectie si sa-mi urle o sapt. de fiecare data cand fac pipi... sau mai rau sa faca vreun blocaj pt. ca o sa-i usture cand fac pipi si o sa prefere sa nu mai faca... cu riscul de a nu mai fi virgini


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

...am mai vazut un voinicel in persoana d-lui MIHAITA, sa ne traiasca!

Kmi & Timeea - 4 martie 2007
ALBUMUL MEU
TIMEEA
BOTEZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Cria, sa-ti traiasca voinicul!

Deja am intrat pe data de 4, este ziua Dianei(RaisaFudulu) care nu a mai intrat pe la noi.
La multi ani, Diana!, sa fii sanatoasa si sa te bucuri de Raisa!

Mai, ce bine ca am fata, nu trebuie sa ma stresez cu decalotarea. Dar probabil o sa ma stresez eu cu altele mai tarziu.

arissa - mami de Maya(18.03.2007)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

La multi ani fericiti alaturi de familia ta , Diana!!! Sanatate si numai bucurii!!!
ne-a zis ca pleaca pt vreo luna la parinti, dar noi oricum o felicitam de ziua ei


Kmi & Timeea - 4 martie 2007
ALBUMUL MEU
TIMEEA
BOTEZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

Mai fetelor eu nu mai reusesc sa tin pasul cu voi.Am inceput si munca ,trebuie sa imi caut alt apartament sa ne mutam ca vecinii astia de sus mai putin si ne cad in cap nu mai suport.

Important este ca bebelina e foarte bine gangureste si rade toata ziua mama ma ajuta foarte mult ,trece vara si eu am reusit doar o ora de plaja desi stau la 5 minute de ocean.

Vreau sa urez si eu LA MULTI ANI celor care va sarbatoriti ziua de nastere si la cat mai multe lunite bebeilor vostrii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Mai fetili, da ce v-a apucat pe toate cu rimelu pe la nume? ca tb sa imi pun ochelari sa deslusesc cine a mai scris...depasind faza cu glow....

Kmi, Timeea a fost botezata ortodox? ca era cristelnita da popa imbracat cam desuet si lingura si pocalul de aur parca nu le-am recunoscut. Si am remarcat ceva in poze... tu ai ochii verzi? daca da, nici pe tine nu a vrut sa te mosteneasca Timeea...tot la ochi caprui a ramas ca si raresu, nu vor copii astia sa fie iesiti din tipare deloc...tz,tz,tz

Riloasa, chiar ca seamana Mihaita cu raresu, numa ca raresu e mai rotund la fatza...io ii zic ca l-am desenat cu compasu ca asa mi se pare de rotunda fatza lui.

Aliona, bine ai revenit, hai odata sa ne citesti din cartile rusesti despre decalotare.... ca iar suntem care mai de care mai in ceata sau mai incapatanate.

BTW si io i-o belesc momentan, chiar de il "dezvirginez"...asta-i piesa in zilele noastre. Situ ala nu mi s-a parut prea "documentat"....faza cu un trandafir ce asteapta sa infloreasca si iconitele de sus nu mi-au inspirat incredere.
Oricum io sunt convinsa ca nu scapam de "cutit" ca si nepotu si baiatu nasilor au fost la "taiat putza" pe la vrun an asa. Io nu is speriata de moarte de capitolu asta, da macar incerc sa i-o tin curata si in stare de functionare nah ca m-am racorit

merg sa vizionez poze cu vladutz....


roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput