Albinute si bondari de martie-aprilie 2007 (12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

La Multi Ani Elly 2003
La Multi Ani cu sanatate albinutelor si bondareilor nascuti intr-o zi de 3
La Multi Ani taticului Teodorei si sot al lui Carmen.Sa fi sanatos sa-ti cresti fata si sa ne inviti la nunta ei.

fetelor eu nu stiu ce sa zic de decalotare.Mie frica sa ma bag si dr. nu zice nik despre asta la controlul lunar;cred ca e ok.eu oricum
nu-l duc la operatie decat cu argumente beton.
Noapte buna.am avut o zi cu somn in aer liber si sunt rupta de oboseala de atata mers.Poate mai intru maine mai mult.

Marta mama lui Victor 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns riloasa spune:

AM REUSIT SA PUN POZE!

MIHAITA 31 MARTIE

http://riloasa.myphotoalbum.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

Kmi tare scumpa e Timeea
Eliana multi ani de casnicie fericiti
Gabi ce baiat paros si fain ai si ce bine sta pe burtica.
Vladut a stat si el ieri pe butica ieri fara sa planga, pana sa se intoarca mai e insa capul il tine foarte bine desi nu il fortez da parca numa cu el pe sus vrea sa stea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

Eu despre decalotare stiu ca pana la un an trebuie sa se decaloteze complet, da e o treaba tare complicata noi pana acum nu am reusit decat foarte putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alionushca spune:

Buna seara fetelor

Imi mai trag putin sufletul si intru pe forum

Miine pun poze de la botez - a fost minunat Bebelusa a fost perfecta - a zimbit in biserica, cind se mai plictisea isi sugea pumnisorii de rasuna intreaga biserica , si nu a plins nici un pic.

A facut poze cu toti doritorii - a mers la toti in brate(iaca aici imi venea sa urlu)

A fost bine si ma bucur ca putem sa revenim la regim - si cu somnul si cu primblarile si cu baita - ca mare haos a mai fost saptamina trecuta.

Acum merg sa fac nani - si miine vorbim pe indelete

Somn usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Uite si io mai bantui pe aici. Am adormit copil plangacios. Ma gandeam ca deja au trecut cele 3 luni in care nu se putea pune problema de rasfat. Trebuie sa fiu atenta la ce obiceiuri ii formez de acum incolo. Si vad ca adoarme asa de greu seara de la o vreme...Oboseste repede la san, se enerveaza si apoi nu adoarme. I-am cantat, i-am vorbit. O ia zambareala si cand plec din camera se intoarce pe burtica si plange. Si suge din manuta.

Ma uitam la Timeea ca tot cu tati seamana...fetitele noastre nu au vrut sa ia mai nimic de la noi.

arissa - mami de Maya(18.03.2007)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

Mersi Cria de compliment, ceva poze cu Vlad din luna a doua ne mai arati si noua?

Alionushca, te asteptam si maine pe la noi, sa nu tragi chiulu'...

Kmi & Timeea - 4 martie 2007
ALBUMUL MEU
TIMEEA
BOTEZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Scuze ca ma repet, dar www.circumcizia.org/decalotarea.html" target="_blank">aici s-a uitat careva? Elena.2006 a pus linkul asta in capitolul trecut, dar se pare ca nu l-ati vazut. Stiu ca nu am baiat si poate ca nu ar trebui sa ma intereseza, dar toata sarcina, pana sa aflu ca e fetita m-a chinuit intrebarea: "Cum o sa stiu eu sa am grija de putulica lui, daca va fi baiat?". Asa ca sa nu va suparati ca insist.

de la Thea-Ioana - 26 martie 2007 - si mami pentru intregul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Ce bine-mi pare ca ai revenit, Alionushca!
Abia te asteptam. Initial te crezusem suparata, dar m-am lamurit pe parcurs ca n-a fost asta. Multi pupici de la noi, ca tare mi-au mai lipsit sfaturile si incurajarile tale, mai ales cu privire la imbracat subtire sau deschis geam peste noapte. Pana mi-am facut eu curaj singura sa-l deschid...

de la Thea-Ioana - 26 martie 2007 - si mami pentru intregul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

Arissa, poate se enerveaza la san ca nu-i vine cum trebuie si de aia plange, si Timi in seara asta a tras de cateva ori , eu ma gandeam ca s-o fi strans lapte pt o masa , cand colo ea il lasa, maraie, ma gandeam , nu ti-o fi foame, dar i-am bagat bibe si a mancat 110fara oprire, apoi a mai lins si titi, asa de placere mai mult si asa a si adormit;
se zice ca fetele seamana cu tatii , asta nu ca ar fi regula , oricum eu ma bucur ca seamana cu el , dar si cu mine imi zice multa lume ca ar semana

Kmi & Timeea - 4 martie 2007
ALBUMUL MEU
TIMEEA
BOTEZ

Mergi la inceput