Cremele Anesi - unde gasesc?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Citat:
citat din mesajul lui ALYDRAGAN

Da vorbim de crema"ANESI( SOIN DU CORPS) -OBJECTIF MINCEUR, creme lipoaminocel" si eu am gasit-o in Oradea la Migarella s.r.l.
Adresa: Oradea • Str: Ady Endre nr. 32
Telefon: (0744) 70 38 80
A costat 90 de ron pret cu tva(am cumarat-o de 5-6zile )
Aveau mai multe produse de la Anesii si nu numai, in general pt manichiura si pedichiura da pe langa distr si gama aceasta.
Initial pt mine am cumparat-o de la o cosmeticiana cu 120 de ron pt ca masorul meu mi-a recomandat-o ca fiind cea mai eficienta si buna( raport calitate- pret), ulterior am descoperit magazinul si acu cateva zile am fost sa cumpar si de aici una pt o prietena din Turda care a folosit-o si ea tot cu masaj si a fost multumita, acu vrea sa o faca cadou cumnatei sale.
Ea zicea ca in Cluj nu a mai gasit.

ALY


De aici am comandat-o si eu a doua oara (prima data din State dar a costat mult transportul), costa 90 RON si se comanda on-line pe www.manichiura.ro . In plus mai costa taxele de expediere (la o cutie am dat parca 12 RON, dupa care a comandat maseuza mea pt mai multe cliente si am impartit taxa de vreo 17 ron la mai multe cliente).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ja spune:

Cautand diverse pt slabit am dat de acest subiect.
Anne...ma poti indruma pe mine de unde pot cumpara aceasta crema din Pitesti ?
Am incercat pm..dar nu merge
Multumesc
ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns majestik spune:

spune-mi te rog de unde zici ca pot sa iau din pitesti crema anesi? de la ce salon?

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Citat:
citat din mesajul lui carolinah

Eu am sunat acum la magazinul topline de pe Regina Maria nr 14, Bucuresti si mi-au spus ca au crema Anesi la 500 ml, 125 RON.

Caro


Vezi ca poti sa gasesti mai ieftina la saloane (ele au dicount).
Acesta este pretul recomandat pt. vanzare si pt saloane.
In Pitesti pot sa va indrum dar in alta parte nu stiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manucu spune:

Pentru fetele din Iasi, sa stiti ca se gaseste la magazinul Topline, care s-a mutat de la autogara, pe Anastasie Panu, vis-a-vis de Orange.
V-am pupat.

mamica lui Mihnea-Gabriel (15.09.2008)



Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ja

Cautand diverse pt slabit am dat de acest subiect.
Anne...ma poti indruma pe mine de unde pot cumpara aceasta crema din Pitesti ?
Am incercat pm..dar nu merge
Multumesc
ana


Scuze, acum am vazut mesajul tau.

Anul trecut era mai ieftina.
Eu luam de la dr. Ionescu -Beauty Salon(langa cinema Bucuresti). Pe atunci era cel mai ieftin din oras.
Am luat luna trecuta tot de acolo si am luat-o cu 175rom foarte scump
Dupa aceea am aflat(nu am verificat, sunt vesnic in criza de timp) ca la Visaje este mai ieftin(nu cred).

Daca esti prietena cu cosmeticiana ta, poate ea sa-ti comande de la Top Line.

majestik imposibil sa nu o gasesti si in Craiova.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

Este targul de cosmetica,la Sala Palatului,pe 9.Acolo cred ca o gasiti la un pret f. bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns majestik spune:

anne16, eram curioasa de salonul in care ziceai ca e mai ieftina, dar daca zic ca sunt locuri unde e si mai ieftina decat acolo, pai o sa astept pana ma duc in craiova.
iti multumesc de raspuns :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui majestik

anne16, eram curioasa de salonul in care ziceai ca e mai ieftina, dar daca zic ca sunt locuri unde e si mai ieftina decat acolo, pai o sa astept pana ma duc in craiova.
iti multumesc de raspuns :)


Anul trecut am luat-o de acolo cu 95 ron si acum 175 ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Dupa cum vedeti mai sus, eu mi-am luat anul trecut. Am folosit cam 1/3 din ea si acum zace prin baie. Poate ca e buna combinata cu masaj profi, dar asa, data seara cum am facut eu, nu ajuta la nimic. Si mai e si disconfortul faptului ca pisca si pute!

Pe mine m-a ajutat la celulita mai mult sportul (eliptica, in principal), decat crema asta.

Mergi la inceput