Cremele Anesi - unde gasesc?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Am aflat raspunsul, transportul la o cutie de crema costa 23$, deci ajunge la 48$ cutia, asta e, vad daca mi se pare ca face banii o sa comand vreo 4 cutii odata, atunci iese la 37$ cutia, parca e mai rezonabil! (transportul la 4 cutii e 48$).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALYDRAGAN spune:

BUNA DOAMNELOR. LEGAT DE SUBIECTUL CREMA ANESI EU SUNT DIN ORADEA SI AM GASIT-O LA UN MAGAZIN AICI LA NOI SI CHIAR POT CONFIRMA CA E FOARTE BUNA, CEL PUTIN IN CAZUL MEU FUNCTIONEAZA SUPER VI-O RECOMAND DIN SUFLET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

ALYDRAGAN-la ce magazin ai gasit-o si la ce pret?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

Mi-amluat-o de la TOPLINE este peG.cosbuc aproape de unirii,pe partea stanga cum mergi spre p.Unirii.
Ei sunt distribuitori,si au acolo magazin de prezentare,sau la targ,laRomexpo,cand au si oferte bune 18-21 sept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissi spune:

dar in bucuresti? se gaseste pe undeva de cumparat? ca as vrea si eu sa iau, s o incerc..?!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura T

Am aflat raspunsul, transportul la o cutie de crema costa 23$, deci ajunge la 48$ cutia, asta e, vad daca mi se pare ca face banii o sa comand vreo 4 cutii odata, atunci iese la 37$ cutia, parca e mai rezonabil! (transportul la 4 cutii e 48$).

Laura si fetitele: Bianca (14 aprilie 1999) si Ramona (17 mai 2002)
poze_noi



Vezi ca te mai costa vama+19%tva

Asa ca mai bine o cumperi din Bucuresti de la Topline sau din orasul unde locuiesti de la un salon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Sper ca vorbiti de crema"ANESI( SOIN DU CORPS) -OBJECTIF MINCEUR, creme lipoaminocel" este fabricata in Spania in Colmenar Viejo (28770ES)

Singurul distribuitor pe Romania este TOPLINE.

Eu una personal o folosesc(cand imi aduc aminte) de 4 ani.
Este o crema buna. Daca se foloseste impreuna cu masaj da rezultate bune . Dar sa stiti ca nu face "minuni". Totul depinde de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALYDRAGAN spune:

Da vorbim de crema"ANESI( SOIN DU CORPS) -OBJECTIF MINCEUR, creme lipoaminocel" si eu am gasit-o in Oradea la Migarella s.r.l.
Adresa: Oradea • Str: Ady Endre nr. 32
Telefon: (0744) 70 38 80
A costat 90 de ron pret cu tva(am cumarat-o de 5-6zile )
Aveau mai multe produse de la Anesii si nu numai, in general pt manichiura si pedichiura da pe langa distr si gama aceasta.
Initial pt mine am cumparat-o de la o cosmeticiana cu 120 de ron pt ca masorul meu mi-a recomandat-o ca fiind cea mai eficienta si buna( raport calitate- pret), ulterior am descoperit magazinul si acu cateva zile am fost sa cumpar si de aici una pt o prietena din Turda care a folosit-o si ea tot cu masaj si a fost multumita, acu vrea sa o faca cadou cumnatei sale.
Ea zicea ca in Cluj nu a mai gasit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Eu am sunat acum la magazinul topline de pe Regina Maria nr 14, Bucuresti si mi-au spus ca au crema Anesi la 500 ml, 125 RON.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carolinah

Eu am sunat acum la magazinul topline de pe Regina Maria nr 14, Bucuresti si mi-au spus ca au crema Anesi la 500 ml, 125 RON.

Caro


Vezi ca poti sa gasesti mai ieftina la saloane (ele au dicount).
Acesta este pretul recomandat pt. vanzare si pt saloane.
In Pitesti pot sa va indrum dar in alta parte nu stiu

Mergi la inceput