Cremele Anesi - unde gasesc?

Cremele Anesi - unde gasesc? | Autor: Candy

Link direct la acest mesaj

Fetelor, am incercat o crema termica anticelulita exceptionala, profesionala, la salonul la care am facut un tratament complex de remodelare corporala. Se numeste termocream ANESI si e intr-un recipiebt maaaare, cred ca de 500 g. E italieneasca. N-am gasit-o nicaieri, aveti idee unde se poate gasi?
A mai folosit cineva?

God, if I can't have what I want, let me want what I have.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Eu am vazut produse Anesi in farmacii
Am auzit si eu ca cea anticelulitica este grozava

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Poti sa-mi spui te rog la ce farmacie si cam la ce pret? Nu sunt din TM dar am un prieten f. bun acolo. Dar na... fiind barbat, trebuie sa-i dau info mura-n gura, ca altfel imi cumpara alta minune!

God, if I can't have what I want, let me want what I have.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Nu stiu exact cum se numeste farmacia.Este o farmacie in centru
(langa fantana arteziana cu pesti),vis-a-vis de SensiBlue.Nu stiu nici cat costa , dar daca vrei eu zilele acestea ajung sigur pe acolo si pot intra sa vad.Ce produs anume te intereseaza?

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Candy uite aici distribuitorul.

http://www.topline.ro/produse.php?cat_id=74

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

e super tare crema aia si eu am folosit-o cu mare succes!! dar am reusit sa topesc nitel si carcasa de la telecomanda,ca am pus mana murdara de crema pe ea, a ramas o urma de crema pe telecomanda ... si ... o sa radeti dar s-a topit nitel si plasticul ala

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

quote:
Originally posted by Andries

e super tare crema aia si eu am folosit-o cu mare succes!! dar am reusit sa topesc nitel si carcasa de la telecomanda,ca am pus mana murdara de crema pe ea, a ramas o urma de crema pe telecomanda ... si ... o sa radeti dar s-a topit nitel si plasticul ala

Andries



Si de unde ai luat-o?

*******************************************************
Nu-i nimeni drac si nimeni sfant...credinta-i val ,iubirea vant si viata fum...

- Giulianna -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Eu am gasit crema Anesi anticelulitica la un cabinet de infrumusetare corporala si mi-am cumparat-o.Este foarte puternica si mi se pare buna.Am dat 115 ron pe ea si are 500 de grame.Tot sa te dai.Am cautat-o destul de mult si nu mi-a venit sa cred ca am gasit-o acolo.



Iuliana mami de Maya Maria(26.03.2007)



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bits spune:

si eu tot de la salonul de infrumusetare am cumparat-o.vedeti ca sunt si niste fiole Anesi si combinate cu crema dau un rezultate mult mai repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns night_delice spune:

Eu am mai auziit si de produsele Oanei Turcu: "Ardes" k ar fi bune...stie cineva ceva mai mult decat mine despre aceste produse?...A folosit cineva cu suuces?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Si eu sunt interesata de crema anticelulitica de la Anesi, am gasit-o pe un site sa o cumpar on-line, dar nu stiu daca merita din cauza costului transportului din SUA. Crema costa 25$ (cutie de 500ml), ar fi un pret chiar f. bun, dar nu stiu cat ar putea fi transportul (cu USPS din SUA pana in Romania); ma gandesc daca as comanda vreo 4 cutii, deci cam la un pachet de 2kg, aveti idee cat ar putea fi taxa de transport cu acest curier rapid (poate fetele din SUA ar putea avea idee)?

Laura si bebitele: Bianca (14 aprilie 1999) si Ramona (17 mai 2002)
poze_noi

Mergi la inceput