Detoxificarea colonului ( 2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LianaS spune:

Eu am gasit pe un site Total Cleanse Colon (cam 45roni) (http://www.naturistexpert.ro/produse/88-toate-produsele/74-total-cleanse-colon.html)

Pana acum vad doar un efect laxativ...si s-au diminuat balonarile pe care le aveam.

E o varianta mai ieftina de detoxifiere de colon...pt cine nu vrea sa mearga pe Colonix.

Succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Buna,fetelor!
Acum dupa ce a trecut o perioada dupa ce ati terminat tratamentul,s-au mentinut rezultatele sau nu?
As vrea si eu sa incep un astfel de tratament,dar mai am inca retineri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

ce rezultate sa se mentina???

la mine a fost laxativ pe moment....iar in unele zile ieseam normal....alte rezultate nu am avut...nu am slabit, fata nu mi s-a curatat, in unele zile eram foarte balonata....., sper insa ca mi-am mai curatat colonul de niste mizerii, ca pina la urma asta era cel mai important!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

a....am urmat o cura cu polen, puneam dimineta in apa o lingurita si lasam sa se dizolve apoi beam. pe toata perioada tratamentului am avut super scaune....asta asa, ca alternativa la alte laxative.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Eu urmez de 4 luni cu Lepicol. De vreo 2 luni iau doar o data pe zi. Si este super. Plus detoxifiantul pe baza de fructe de soc, de la Plafar si...am slabit vreo 2 kile, in 2 luni, 2 luni si ceva. Fara sa tin nicio dieta.

In viata mea nu am avut scaun zilnic si...ca lumea.


Theiuta

Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Sunt si la a 2 sapt de colonix si de aruncat banii pe fereastra
Nu am slabit nici un strop, dar nu asta era problema. Sunt tot balonata si am gaze mama-mama. Si pot spune ca la mine nu a functionat treaba cu 8 pahare de apa (fara ceaiul laxativ, adica). Eram un butoi cu apa si atat. Il continui ca am dat banii pe el dar dupa 2 saptamani ma asteptam la ceva rezultat


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">http://www.helpsonia.com/povestea-sonieiAjutati-o pe Sonia !/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Mama Lia, link-ul despre lepicol la mine nu se deschide. Imi poti spune mai multe despre el, ca e prima oara cand aud de el.

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">http://www.helpsonia.com/povestea-sonieiAjutati-o pe Sonia !/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

este tot un praf din plante....si se ia cu o jumatate de ora inainte de masa....eu l-am cumparat de la farmacie cam doua sute si ceva de mii....dar sa stii ca nu am folosit decit un flacon....ma rezolv cu polen, cu prune uscate....cum pot si eu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

S-a vorbit in primul capitol ca la unele persoane s-a observat o energizare a organismului,abdomenul a devenit suplu,fara balonari.La asta ma refeream daca s-a mentinut efectul,cel putin macar in privinta balonatului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

lorenza, la mine nu a fost nimic de acest gen....deloc energizare, eram la fel de balonata...nu mai stiu ce inseamna abdomen suplu...cred ca de ani de zile....asa ca ce sa se mentina cind nu a fost nimic .....crede-ma, am fost extrem de necajita.....si chiar in perioada aia am mincat mai usor, adica fara carne, eu prajeli oricum nu maninc...apa beam peste 2 litri....stii care e culmea, chiar m-am ingrasat un kg....

dar asta a fost la mine...ai vazut cu unele fete s-au simtit super!!!

Mergi la inceput