Miresele anului 2005 (32)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Acina, scuze pentru confuzie, eu intelesesem ca tu esti si nasica.
Monique, felicitari pt. grasan!!!
Noi n-avem prea multe noutati, decat ca avem dintisorul cu nr 3 si il asteptam pe nr.4.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

M_monique, Anangel,sa va traiasca minunile!
Noi ne pregatim de botez in 3 sapt.

www.youtube.com/profile_videos?user=ALINAFOBL" target="_blank">DAVIDIK MITITIK




Alyna cu pitik de David Andreas(22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Alyna, sa-ti traiasca si tie baietelul, Doamne ce mare s-a facut, deja au trecut 2 luni jumate...E tare dulce, am vazut pozicile. Aaa, si spor la pregatirile pt. botez.

Maria de vineri a reusit sa ridice fundu' si sa stea si ea in 4 labute, se leagana cateva secunde fata-spate dupa care cade pe burta. E mortala. Dintisorul nr.4 nu a iesit inca, dar se vede ffff clar.
Si aici o puteti vedea pe fii-mea cu basmaluta.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Lexi, ce scumpa e Maria!! Alyna, si baietelul tau e un dulce!!

Ioana
5+



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ioana, multumim de compliment . Tu cum te mai simti, ce face bebe, la-i vazut deja la eco sau inca nu?
Ioana, mamica de Vladi, te trecem absenta nemotivata, n-ai mai dat pe la noi de o gramada de timp. Ce face bebe Duracell?

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Multumesc fetelor pt aprecieri!
Anangel, ce dulcica e cu basmaluta!


Alyna cu pitik de Davidik (22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Da, Lexi! Am fost marti la eco si bebe avea 6 sapt. si o zi, ii batea inimioara si avea 5,8 mm. Sunt foarte fericita ca e bine! Problema e ca am un chist ovarian destul de maricel, pe care trebuie sa-l tin sub observatie sa nu imi puna vreo problema... Sper ca va fi ok.
Am greturi la greu. Chiar mi-e foarte rau toata ziua, dar nu mai conteaza. Important e sa fie bebe bine!

Pupici!

Ioana
6+



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Alyna, multumim pentru compliment .
Ioana, ma bucur ca e bebe bine! Asa-i ca e o senzatie unica sa-ti vezi samburelul prima oara la eco? Lasa ca or sa treaca si greturile, vei vedea!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Buna ziua miresici!

N-am mai dat de ceva vreme pe aici...ma bucur sa vad ca sunteti bine si voi si bebeii si viitorii bebei

Eu m-am intors la serviciu de citeva zile si incerc sa ma obisnuiesc din nou cu atmosfera de pe aici, norocul meu ca vara e mai usor la noi...asa ca pina la toamna am timp sa ma readaptez si sa-mi utilizez neuronu`...care in ultimele luni a cam fugit

In rest crestem...vineri facem trei luni...si ne puteti vedea in albumul de mai jos

Va pupic
Roxygeo si Teodora Maria 13.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Roxy, vad ca si tu te-ai intors repede de tot la servici. Si eu tot cam asa am inceput serviciul, cand avea maria 2 luni jumate.
Teodora e absolut superba si are niste ochi...n-am vazut in viata mea un albastru mai frumos!!!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput