Miresele anului 2005 (32)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Kriss, multumesc din suflet! Sper sa fie totul bine si sa nu ma fi grabit!

Pupici!

Ioana 3+

Vine bebe!!



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Ioana
Ia uitati la semnatura..treb sa ne gandim la nume, ca in cap aveam cap cam numai nume de baietei.. suntem sanatoase si grasunele(ca mama:))!



Vine bebe
Burtik
Cristina 21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

wooooow, super, kriss!!! Veti avea fetita!!! Felicitari! Sunt sigura ca vei gasi tu un nume care sa va placa la amandoi. Eu daca o sa am fetita o va chema Silvia sau Evelina. Eu vreau primul nume, dar nu prea ii place sotului.
Pe baietel il va chema Robert Mihai.

Ioana 3+

Vine bebe!!



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fetelor, miresicilor, pe unde umblati?? Mai ziceti si voi ceva!

Ioana 4+

Vine bebe!!



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Wow, ce de vesti noi! felicitari numeioana pentru bebe! Sarcina usoara si sa fiti sanatosi amandoi! Kriss, felicitari pentru fetita! Sunt sigura ca vei gasi in curand numele potrivit pentru ea.
Acina, am vazut pozele. Ai o finuta tare dulce si super eleganta! Iar de Andrei ce sa spun...intr-adevar a fost asortat cu finuta. Foarte, foarte elegant, frumusel si...mare! Sa va traiasca!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Anangel, multumesc!ne-am gandit noi la ceva, mai mult eu de fapt..Alessia Stefana..sa vedem daca ramane acesta..
Angelique, felicitari pentru caruciorul bleu! Sa fiti amandoi sanatosi!
Noi s-ar putea sa plecam la munte duminica pentru o saptamana..abia astept sa ies din oras!



Vine bebe
Burtik
Cristina 22+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Fetelor, eu nu am mai scris de mult aici, dar va citesc. Vreau sa va felicit pe toate pt bebeii frumosi si sa va urez viitoarelor mamici bebei frumosi si sanatosi!!! Sper ca la anul sa ma inscriu si eu pe lista mamicilor.
Pupici!!!

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

buna fete frumoase,
Corina te asteptam in randul mamicilor.Bafta.
Lexi sar'mana.Picea botezata e nepotica mea dar nu eu am botezat-o.I-am luat doar hainute ca mi-au placut mult de tot , mai ales rochita ...Apoi am cautat vesta asortata pt Andrei .

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Buna ,miresici!
Am intrat si eu sa vad ce mai faceti, colegele mele de suferinta la nunta din 2005!
Noi suntem bine, avem deja 8 sapt si 4800gr.Am terminat si cu coliceii dar ne termina caldura!

Roxigeo, ce repede ati facut botezul!Sa va traiasca!

M_monique, noi vom face botezul tot la Apa Nova( pe iulie) unde am facut nunta!Am fost super multumiti!felicitari pt dintisor!

Felicitari tuturor mamicilor pt bebelusii vostrii!





Alyna cu pitik de David Andreas(22 Aprilie 2007)
www.flickr.com/photos/9223353@N08/?saved=1" target="_blank">[POZICI NOI]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

buna fetelor,

de cand nu am mai scris, am implinit 6 luni. suntem niste grasani: si bebe si eu. el firesc a ajuns la 8800 g si 69 cm. eu incet dar sigur merg tot in sus, oricat ma chinui sa stagnez. cat timp alaptez asta e.
ne-a aparut inca un dintisor, asa ca am un iepuras in toata regula.

Alyna24 noi am facut botezul la Casa Jienilor. am facut petrecere cu 30 persoane.

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput