Miresele anului 2005 (32)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Buna miresici de 2005, mamici si viitoare mamici,

Am citit din urma si vad ca aveti bebei draguti si burtici cu bebici, pentru care va felicit din tot sufletul!

Eu, in sfarsit, m-am intors acasa in Romania si am intrat un pic aci, subiectul la care intram atat de des cand pregateam nunta si dupa.

Pupic,

Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Felicitari olgutzza si andreea c pentru bebei!!!
Sa fie sanatosi si sa aveti laptic!!



Burtik
Cristina 25+ cu Alessia Stefana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurahadade spune:

Buna miresicilor din 2005 si bebicilor...si eu fac parte dintre voi. Ne-am casatorit in 17 sept 2005, o zi superba de altfel...si suntem fericitii parinti ai unei numita Diana, nascuta pe 28 februarie 2007...
Sa va creasca mari si bebicile si burticile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

A nascut Olgutza???? Super tare! Felicitari tuturor mamicilor!
Alex asa este bate-ma dar nu rau ca imp nu mai este. Mai si muncim, bona nu gasim, Vla ma innebuneste. e f zvapaiat. Am pus niste poze in albumul Vladimir. Gata atat am voie. Va pup!

Ioana de Andrei Vladimir(24.07.2006)
nunta Vladimir Botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

felicitari olguttza si AndreeaC! . Va asteptam cu impresii si poze!!!

Editez ca intre timp m-am uitat la pozele cu Vladi! E frumos foc baietelul tau, Ioana! Wow si mai are putin si serbati primul anisor!!! Sa fiti fericiti iar tie multa energie
de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

ZOZELOO, FELICITARI!!!
Sarcina cat mai usoara si bebic sanatos..te asteptam la Odisee!!!



Burtik
Cristina 26+ cu Alessia Stefana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Woow, Zoze e gravi? Si nu zice nimic? Ntz, ntz, ntz, Zoze, data viitoare cand treci pe-aici sa-mi aduci aminte sa te urechez un pic!

Sarcina usoara si bebe sanatos tun! Wow, ce ma bucur!!!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Scuze!!Ma gandisem sa va spun...dar am zis sa fiu sigura mai intai...Astept sa merg la Dr. sapt.viitoare pt. confirmare..Sa nu ma bateti..Vroiam sa fiu sigura...
Iertareeeeeee

Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Zoze , nu s-a suparat nimeni. Abia astept vestile bune de dupa vizita la doctor!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Zozela, felicitari! Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos, voios si mancacios!!!

Moira

Mergi la inceput