Miresele anului 2005 (32)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Dana, nu te-am uitat! N-ai mai intrat de o groaza de timp pe la noi...

Te asteptam la odisee!

Ioana
11+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Dana n, bine ai revenit la noi. Mai povesteste-ne de voi! Succes la bebe! Despre coafor iti dau PM.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Va multumesc ptr. incurajari fetelor!
Ce sa va mai spun...noi suntem bine ...doar ca putin cam tristi.Incercam de 1 an si 8 luni si nimic.Pana acum am facut tratament de stimulare a ovulatiei la doctora mea si nimic.Pe 18 sept.am programare la o clinica de fertilitate.Sper sa se rezolve.
Tocmai mi-am cumparat o pisicuta.Din aia ca in reclama Wiskas.In septembrie o aduc acasa.Deabia astept.Ador pisicile.Mi-a fost putin teama si am amanat momentul din cauza toxoplasmozei dar doctora mea mi-a spus ca daca ii fac analizele si la pisica nu este nici o problema.Virusul se ia mai degraba din carnea cruda,fructe nespalate.

Saptamana viitoare plecam si noi spre Romania.Imi este tare dor de familie!

Va pup pe toate si numai bine!

------------------------
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Sa-ti traiasca pisicuta, Dana! Intr-adevar, daca o tii in casa, daca nu ia contact cu exteriorul si ii faci mereu analizele, pisicuta nu e niciun pericol. Iti doresc sa rezolvi problema si sa ne dai vestea cea mare cat mai repede. Bafta multa!

Ioana
13+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Dana, curaj si ai incredere in Dumnezeu. Ai sa vezi ca va veni si la voi puiul mult dorit.
Felicitari si pentru pisicuta. Sa va traiasca noul membru al familiei Eu eram gravida in 5 luni cand am gasit in curtea firmei o cutie cu 4 pisoiasi abandonati. 2 din ei au murit dar 2 ii mai avem si acum si Maria a invatat sa-i strige pe nume

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Buna dragelor! Nici nu mai stiu cand am intrat ultima data aici. Am vrut sa va salut si sa va urez in toate cele the best!

www.flickr.com/photos/pisicuta/821316348/" target="_blank">Mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Ce mai faceti mai fetelor?!Nicio veste(buna..rea)??
Iata ca se termina vara si ar fi cazul sa facem un bilant..Care-unde ati fost-in tara sau inafara-la munte sau la mare??!!


Ela.. in 11+!!

Varsta mogaldetzei

Nunta(cine doreste sa le vada-sa strige!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Zoze, asteptam sa ne dai de veste tu ce e bb!
Eu ma "laud" doar cu o saptamana la munte din "cauza" bebelinei..mi-ar fi placut si mie tare mult la mare..dar recuperam la anul



Burtik
Nasi 7/07/07
Cristina 32+ cu Alessia Stefana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Buna fetele,
mama ce de vesti bune,
Zozela felicitari pt sarcina , sa ai un bebe sanatost si mancacios.
Ioana sa-ti traiasca baietelul
Olgutaaa sa-ti traiasca puiuta, s ate bucuri de ea si sa fie sanatoasa.
Lexi uau ce mare a crescut Maria...si frumoasa.
Despre noi cateva vorbe,
suntem bine ne-am intors din concediu de 3 saptamani, deja am uitat cum a fost.
Andrei tot intr-o zbenguiala.Nu stiu cum rezista saraca mama ca o mai are si pe Ale( a lui sora-mea) pe cap.
Andrei a inceput sa rupa cuvinte.Vorbeste si pe limba lui , dar spune si cuvinte clare.

Pupicei multi tuturor


Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii
http://www.copaculdehartie.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Fetelor, sunt ingrozitor de suparata si indignata! O mamica de la Bucurii de sept-oct 2006, intrebata fiind de ce nu posteaza niciodata poze cu ea, a raspuns dand un link:
http://capreleirinucai.blogspot.com/2007/08/parinti-si-copii.html

Nu mica mi-a fost mirarea cand am vazut poze cu miresele mele dragi de 2005! Asa ca, fetelor, atentie mare la pozele pe care le puneti pe net ca se pare ca ajung unde cu gandul nu gandim. Chiar ma mir ca nu am vazut si poze de la nunta mea
E clar ca Nushulica a avut dreptate atunci cand nu a mai vrut sa posteze poze cu ea! Acum ma gandesc sincer daca sa mai las link-ul cu site-ul Mariei in semnatura sau nu...

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput