Miresele anului 2005 (32)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Anangel_Lexi, si eu sunt indignata si suprinsa, pentru ca momente atat de frumoase din viata cuiva pot ajunge motiv de batjocura pentru unii care nu mai gasesc subiecte pentru blogurile de care se ocupa. Mai multe comentarii cu privire la acest text nici nu merita sa fac pentru ca nu are sens.

In rest, ce mai fac miresicile de 2005?

Eu tot la bebe visez, insa nu stiu cand va fi momentul propice, parca tot timpul apare ceva!

Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Moira si Anangel..aveti mare dreptate..din pacate sunt si pers. care batjocoresc momente unice din viata unei femei..
Moira, ai rabdare, o sa vina si momentul tau..cand te vei astepta mai putin atunci va aparea si bb!



Burtik
Nasi 7/07/07
Cristina 32+ cu Alessia Stefana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Sunt socata!!!Una din fotografiile postate de "doamna"cu pricina-este de la nunta Olgutzei!!
Baaai ce oaaameni!!


Ela.. in 11+!!

Varsta mogaldetzei

Nunta(cine doreste sa le vada-sa strige!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

eu sunt chiar in doua poze ...cel mai probabil "doamna" respectiva habar nu are ce inseamna sa fii mireasa!!!!!!
din pacate exista si oameni frustrati care nu au altceva de facut

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)


Daisey


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Lexi, sunt surprinsa de ce-am vazut scris in linkul postat de tine! Sunt si am fost de la inceput constienta de riscul pe care ni-l asumam postand pozele noastre pe internet, asa ca eu le-am sters de mult timp si nu mai pun poze cu mine. Acum am cu burtica, dar nu se vede fata. Poate multa lume crede si nu intelege de ce ma ascund, dar iata aici motivul!!

Zozela, care zici mama ca e poza de la nunta Olgutzei? Ca eu m-am uitat la toate dar n-am vazut nicio poza de la nunta ei. Sunt si conturi sterse sau modificate intre timp, dar sunt si poze care se vad inca... Ar trebui anuntate persoanele respective sa-si stearga pozele sau sa-si faca contul privat. Eu nu le recunosc... daca voi stiti pe cineva luati masuri!

Ioana
15+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ioana, eu le-am trimis PM CornelieiNeli si Olguttzei, ale caror poze apar in textul respectiv, de asemenea am trimis PM lui pisu_miau dar ea n-a mai intrat demult pe forum. Si mai e o fata, Inger ALb, care insa are contul pe DC inchis. Poza cu Olguttza e cea cu "mireasa cracanata" (cat de urat a putut sa se exprime), cea a lui Pisu_miau e cea cu domnisoarele de onoare in roz iar cea a lui Inger Alb e poza numita "Zorro"

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Eu am recunoscut-o pe inger alb si stiam ca are contul inchis. Apoi, poza olgutzei nu se poate vedea... Scrie "account migrated".


Vai, ce urat!!

Ioana
15+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor ma minunez efectiv ce oameni pot exista printre noi...va dati seama acum de ce am luat eu atunci hotararea asta si nu-mi pare rau

stergeti-va pozele toate sau puneti peisajeca la astea n-au ce sa faca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

quote:
Originally posted by nushulica

fetelor ma minunez efectiv ce oameni pot exista printre noi...va dati seama acum de ce am luat eu atunci hotararea asta si nu-mi pare rau

stergeti-va pozele toate sau puneti peisajeca la astea n-au ce sa faca



Te-am priins!!

Ela.. in 12 sapt.!!

Varsta mogaldetzei

Nunta(cine doreste sa le vada-sa strige!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

LA MULTI ANI MARIILOR!!!



Burtik
Nasi 7/07/07
Pentru Alessia

Cristina 33+ cu Alessia Stefana


Mergi la inceput