Miresele anului 2005 (32)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Olguttza am vazut pozele. sa-ti traiasca grasunica!

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pai se racoreste de maine, dar cica ar veni si ploi... Multumesc pt urari!

Ioana
10+



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Olguttza, la Municipal unde am nascut eu nu lasau pe nimeni pe sectie, stii de ce? Nu aveau usi la salile de nastere Eu am ramas socata cand am vazut ca nu exista usi si toti care trec pe coridor vad si aud totul. Daca ar mai veni si lume din afara spitalului...iti dai seama ca ar fi ca la expozitie.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Hello!!!
Ce mai faceti????Am trecut si eu pe aici si vad ca este miscare.
Olguta,felicitari pentru fetita!!!!!Ce frumoasa este!!!!!Sa fie sanatoasa si sa creasca mare si frumoasa!!!!!
Vad ca tot mai multe foste miresuci devenim mame.Ce frumos.
De abia astept sa-mi tin si eu fetita in brate!!!!!!

Pupici la toate!!!!!Si la bebei!!!!

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina
poze

Ramonel26+ Beatrice Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Helllllllllloooooooooooooo!
Ce de veselie pe aici!
Ioana sa iti traiasca fata! E frumusica foc!
Floriciko???????? Pai eu te sun sa vorbim si tu esti in grecia....nici nu mi-ai scris cand vii. Acum ca te-am gasit da un semn cand ai timp ca eu am tot timpul din lume sa vorbesc . Si legat de coc eu as zice cu coc, ca e f cald. Am fost la nunta si eu cu parul desfacut si....a fost naspa.
Noi suntem dezmotati!!!! Am plans dar ne-a placut. Pentru mai multe detalii bagati un click pe Vladimir. Vedeti niste poze in albumul La mot!
Noi inca nu am facut 2 ani de la nunta dar am primit cadoul. Un ditamai inelul de 10 g de aur cu o mare piatra de topaz si niste mini diamante. E belea dar nu poate fi purtat decat cand merg la evenimente importante, cu masina, cu sotu', ca altfel m-ar omora pentru el. Oricum e frumos!!! Ma uit la el in fiecare zi. I-a placut si nu a mai rezistat sa il tina. APoi ce credeti mi-a zis ca e un costum la Zara special pt el. Si e vreo 7 mil. Deci pana la urma de aia mi-a luat inelul.....oare?
Ma duc sa trag un pui de somn cu fimiu ca-s lesinata de caldura si munca asta complicata de mama!

Ioana de Andrei Vladimir(24.07.2006)
nunta Vladimir Botez

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ioana, super pozele, sa va traiasca flacaul! Ma bucur ca ati petrecut frumos!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Wow Ioana!!Super cadou!!Sa-l stapanesti..iubita!!
Hihi..deci fi'tu se face fotbalist!!




Ela.. in 6+!!

Nunta noastra de vis


Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Zoze deci eu mi-as dori un baiat de treaba care sa invete singur, si sa se distreze. Acum ce pramatie o iesi....om vedea! Ah sa nu uit, felicitari pt sarcina si cat mai putine greturi!!!!!!
Ma pregatesc sa plec la o zi de nastere a unui prieten, asa ca ma duc sa ma fac frumoasa...asta daca oi mai reusi, ca fimiu maraie non stop. Cu maselele e de belea rau. La noi nu au fost probleme cu dintii. Acum in schimb ne-am luat parleala si cu dintii si cu colicii. Copilul asta nu a plans 1 an cat a plans o saptamana. Sper sa nu o tina asa in continuare.
Va pup!!!

Ioana de Andrei Vladimir(24.07.2006)
nunta Vladimir
Botez

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare fetelor!
Sper ca va mai amintiti de mine...
Am intrat din curiozitate aici la mirese si am ramas uimita cand am vazut ca Miresicile de 2005 sunt tot pe prima pagina.
Vreau sa va felicit pe toate mamicile si viitoarele mamici!!!Numai bine voua si ingerasilor vostrii!!!Este emotionant sa vezi cum se inmultesc bebeii aici.
La noi inca nu s-a intamplat nimic(cu toate ca ne dorim un bebe f. mult).Se pare ca sunt ceva probleme...dar nu ne dam batuti.Nu ma las pana nu treceti si acolo in dreptul numelui meu, un bebeu

As avea o intrebare:am o prietena care are nunta acum in August in Bucuresti si inca nu are cine sa se ocupe de coafura.Imi puteti recomanda pe cineva?

Pupici la toate!!!





------------------------
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Dana n, bine ai revenit la noi! Iti doresc sa vi se intample si voua cat mai curand miracolul..si sa vii sa ne anunti si pe noi!




Burtik
Cristina 28+ cu Alessia Stefana

Mergi la inceput