Miresele anului 2006 (75)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana pai saptamana asta e o luna de cand m-am inscris. Abia astept sa ma vad cu carnetul in mana si 'lamaile' pe parbriz.
De camera eu nu stiu sa-ti spun, ca nu avem, nici macar in plan.

Gio pai de ce sa nu poata nasi Clau in costumul de mire? Eu cred ca poate foarte bine. Si zici c-ai vazut imagini de la premiera? Poate ne-ai vazut si pe noi, ca stateam in al doilea rand si atata ne-au filmat aia de ne-au zapacit.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio...merci de info...trebe sa ma luminez putin ca nu-s tocmai experta...eu vreau un Cannon sau Sony tot pe DVD.
...referitor la costum, de ce nu?!...io zic ca merge si inca chiar bine...adica e pacat sa lasati costumul ala in dulap si sa cumparati altul...ca doar no fi fost de unica folosinta...glumesc, dar serios oare merita sa mai dati banii pe altul?

Aly...io astept sampania pentru "lamai"


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly, Oana pai la asta ma gandeam si eu. caci rochia mea chiar a fost de unica folosinta. macar a lui sa mai poata fi folosit. mai ales ca la nunta asta nu vine nimeni cunoscut, in afara de miri.
La anul cununam pe vara-mea, asa ca acolo trebuie altul ca jumate din invitati au fost si la noi.
Oana camera noastra e pe caseta dintr-aia mica, nu DVD. cica sunt mai bune astea.
Aly am vazut imagini din sala, si de la intrare. m-am uitat dupa tine, poate erai dar in multime...si nu le-au aratat mult.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio ne-o fi taiat la montaj .
Nu-ti face griji cu costumul, normal ca macar la ei sa nu fie de unica folosinta.
Onutz iti dai seama ca si eu abia astept sa dau sampania.

Iar am citit in ziar ca se modifica chestionarele, cica de anul viitor se vor da pe calculator. Fetelor, la politie spune cineva cum se completeaza anexele alea si cate variante de raspuns avem?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Fetelor, la politie spune cineva cum se completeaza anexele alea si cate variante de raspuns avem?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect




pai...de cand am dat eu examenul sa tot fie 6 ani...dar inainte de inceperea examenului ne-au explicat exact la cate intrebari trebuie sa raspundem corect...si cate variante corecte pot fi la o intrebare...asa ar fi corect sa va explice exact inainte...si cred ca va fi asa
Aly...fara emotii!!!... ca io sincer ma si vad band sampanie de la tine


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Onutz nu ma pot abtine. Numai cand ma gandesc la examen si ma ia cu noduri in stomac. Evident ca o sa mi se para super ridicol dupa ce o sa treaca cu bine, dar acum... Stii cum e zisa: cel mai usor examen e ala care a trecut si cel mai greu ala care urmeaza.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

de prin hartzoage si coreluri.......
pup pe toate!

Aly - tziu pumnii
Gio - super pozele de la Zoo , cu costumul de ginerica, nush ce sa zic...cred si eu, ca si fetele, ca nu ar avea de ce sa nu mearga, nu?...numai sa afli tu ce culoare are costumul finului, ca sa nu se pomeneasca amandoi la costum crem, eu stiu....
oana - io nush ce sa-ti zic....caci inca sunt in cautare ..mai nou, si eu oscilez intre canon si sony
kitzy, spor la treaba cu medicii aia

je trebuie sa fac un drum pana la magazinu' de electrocasnice ...sa-mi completeze aia garantiile, caci la livrare nu am avut factura si nu au putut (sau n=or fi vrut ) sa le completeze..ca atare...o sa fac si eu un pik de miscare ...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly eu am dat de mult ex., uite ca sunt 9 ani.
parca ne-au explicat aia ce si cum, nu-ti mai fa griji, ca vei reusi si noi asteptam din partea ta.
Krelia am vb. cu finuta si mi-a zis ca mirele va avea costum negru. sper sa ramana pe culoarea asta, ca atunci am scapat de-o cheltuiala.

Am fost prin ceva mag. sa caut rochie pt. sambata. Doamne ce porcarii sunt, nu stiu cu ce sa ma imbrac.
vreau o rochita care sa nu fie foarte eleganta si nici sa dau o carutza de bani pe ea. cheful cica e de la ora 20 seara. macar de era de zi imi cumparam un costumas misto, asa....

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Azi va dau eu cafeaua si pateuri cu sunca si cas, ca am fost harnica si m-am trezit cu noaptea in cap
Am plecat la ai mei, mai vb maine.
O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Kitzy azi mi-ai luat-o inainte, merci de cafea.
Fetele, merci de incurajari si raspunsuri, asa mi se pare si mie normal, sa-ti spuna ce si cum, ca la orice examen, numai ca m-a zapacit barbatzelul asta al meu, ca nu iti spun nimik, si pe urma aseara cand l-am intrebat cica 'pai da, normal ca va spune cum sa completati anexa'.
Gio lasa ca si eu am umblat sambata dupa o rochitza pentru nunta lui frate-meu, crezi c-am gasit ceva? Norocul ca mai este o luna jumate si mai am timp sa caut. Am gasit pe net un model foarte fain, dar n-am croitoreasa, asa ca il tin de rezerva pe cand oi nashi, poate pana atunci gasesc o croitoreasa buna.
Krelia hai ca ma faci sa ma gandesc cu nostalgie la vremurile cand bantuiam si eu dupa diverse chestii pentru echiparea casei. Oricum n-am scapat, mai avem doua camere, dar nu chiar acum.
O zi frumoasa la fete!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput