Miresele anului 2006 (75)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Aly mersi de cafea.
Kitzy febra musculara? ia o aspirina. vei umbla teleghidata pe la cabinet.

Eu am dus copilul la gradi si acum nu stiu ce sa fac caci multe am pe cap. trebuie sa ma organizez si sa fug la Clau la birou sa-i duc tel. de serviciu ca l-a uitat acasa.

si o sapt. buna va doresc.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio am luat azi o aspirina, n-o sa umblu ca teleghidata ca azi am medici din astia la care nu-mi permit sa umblu ca robotzeii
M-am uitat si eu peste filmuletze,e super tare Marcolino, un copil foarte reusit, sa va traiasca!
Spor la treburi azi, am si eu de mers prin oras si dupa-aia la servici
Asa n-am nici un chef

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Eu am lenevit in weekend.
Kitzy mai fa miscare, stii tu, cui pe cui se scoate.

Tocmai am aflat ca vine nashul la Cluj si o sa stea la noi. Si vine ori maine, ori joi, deci fix in zilele in care eu am scoala si ajung acasa la 8 (ca musai sa stau sa rezolv cat mai multe chestionare ca lunea viitoare am examenul teoretic cu scoala).


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly pai eu fac si Pilates asa ca miscare fac chiar daca ma mai vaiet ca babeleca vreau sa-mi modelez un pic corpul.
Lunea viitoare deja ai teoreticul cu scoala? Spor la stat cu nasul in chestionare si sa faci cat mai multe puncte sa avem si noi motiv de chefuiala pe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy pai da, am in 11 si in 18 (am 2 sanse) ca la scoala se dau 2 chestionare si trebuie sa iei cam peste 24 la fiecare ca sa te lase sa mergi la Politie. Si sunt chestionare nasoale, gen Ilioara. Ar fi super sa-l iau din prima, scap de un stres in plus. Foarte bine ca faci miscare, am inceput sa ma urc si eu pe stepper + vibromasaj cam in fiecare seara, in weekend-ul asta am cam sarit-o insa, sambata ca eram prea obosita si ieri ca am tinut-o tot intr-o vizita.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

E bine ca ai inceput si tu, dar nush daca e necesar sa faci in fiecare seara. Eu fac de 3 ori/saptamana cate 20 de minute. In weekend de obicei mergem la o plimbarica asa ca sar peste gimnastica. Is curioasa daca o sa se vada la kg macar intr-o luna.

Ieri cum am fost hai-hui am mancat fragute asa de bune si de parfumate, dar nu erau toate coapte, cred ca intr-o sapt o sa mai mergem noi pe coclauri si atunci o sa am o plasuta cu mine. Ce bine o sa stea in castronele o spuma cu fragute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ideal este sa faci in fiecare zi. Eu ma stradui sa ma tin de ele cat de des pot. Acum mi-am adus aminte ca nici vineri n-am facut, ca am trecut direct la cratita cand am ajuns acasa, si pe urma am fugit la film.
Fragutzele sunt chiar foarte bune, sper sa apuc sa pap si eu anul asta.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

No eu am plecat cu treburi prin oras. Ne reauzim poimaine.
O zi buna sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!

Aly...merci de cafea...ce trece timpul, parca acu te-ai apucat de scoala si azi-maine termini!
Kitzy...o zi frumoasa si tie!

Fetelor, ne-am hotarat sa ne cumparam o camera video...de fapt initial ne hotarasem anul trecut, dar din cauza de achizitie apartament am amanat-o...si acum cred ca i-a venit randul si ei, nu ca ar fi momentul oportun...dar daca asteptam "momentul" ala cred ca n-o sa vina niciodata
Intrebarea mea e...daca aveti in posesie asa ceva...niste indicatii nu mi-ar strica deloc!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am ajuns si eu, am rezolvat ceva, maine mergem sa ne tragem in chip pt. bolentin(am rezolvat cu cineva sa nu stam la cozi).
am vazut pe dinafara mag. lui Botezatul si cafeneaua. nu am indraznit sa intru.

Kitzy
chiar azi am auzit mai multe despre Pilates. a slabit una, dupa sarcina gemelara 12 kg in 3 luni.
Dar cica e cam greu, nu stiu daca as putea sa fac, iar acasa nici atat.
Aly am vazut imagini de la premiera la TV, am uitat sa-ti spun. spor la facut chestionare, chiar ca trece timpul.
Oana noi avem Sony, in dec. 2005 am dat 35 mil. pe ea. Nu stiu caracteristici, doar ca sunt lentile Carl Zeiss (sau cum s-o scrie), e pe mini DV, touch screen, e mica si filmeaza bine. Pozele nu sunt asa de reusite, dar pt. asta avem aparat digital. Noi trebuie sa luam un alt aparat, dar nu mai vreau Sony, ca nu sunt bune. camerele de filmat Sony sunt super, dar aparatele lasa de dorit.


ce ziceti, ar putea Clau sa naseasca in costumul de mire? sau e musai altul?
Mi-a venit ideea asta si ma gandeam sa va intreb si pe voi.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput