FIV 141

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Cristal draga de aceea suntem toate aici ca sa ne ajutam,sa ne implinim visul.S-ar putea sa imi chiar ramana vreo 2-3 fiole si daca le vei vrea si pe acestea ti le pot da ca nu se stie de la inceput exact cate fiole vei lua.Pupici!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Aly, bafta multa la FIv 3. Imi pare rau ca n-ai reusit sa ajungi dar lasa ca ne mai intalnim noi.
Kora, vezi, pana la urma ai o productie frumoasa. Bravo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Mirela_1, antosit

Anca WISH Bafta!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Buna Anca Wish,
Se pare ca ne vom tine de manuta la FIV si eu voi incepe tratamentul de pe 06.11, protocolul lung. Pentru mine este primul, problema la noi e oligoastenoteratospermia sotului (continui sa ii spun asa desi ultima a fost de azoo...dar a fost facuta la 10 zile de prima in conditii de stres maxim).
Bafta multa si probabil ca va voi pune muuuuulte intrebari pentru ca am multe necunoscute.
Bafta tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Kora: multumesc mult. Nu stiu sigur cate voi face pana la sfarsit. Am stabilit cu doctora sa mergem pe 4 fiole/zi-10 zile si atunci vedem daca reducem la 3 fiole/zi sau nu...Daca nu reducem, voi avea nevoie chiar de 6 fiole. Pasteaza-le, ca le iau....
Mirela: tu ce ai de gand? Ce ai mai vorbit cu doctora?
Fetelor, sunt intr-o verva nebuna!!! Parca ar fi primul FIV si nu al treilea. Va pup pe toate.

Aly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

ella28 bine ai venit pe DCsi sedere cit mai scurta la acest subiect...si fuguta cit mai curind la odisee
kora ai o productie frumoasa...si iti doresc ca vestile bune sa se tina lant...esti o fata saritoare,cu un suflet nobil,de aceea Dumnezeu te va ajuta...de abea astept sa sa te vad trecind la odisee
Anca Wish mult succes si deplina reusita in aceasta incercare
Cristal1995 cred ca, Koricica iti va purta noroc,si-ti va intinde si o minuta de la odisee
flori nu te lua dupa cit te dor sau nu sinisorii...pastreaza-ti optimismul si totul va fi bine...eu chiar daca nu scriu foarte des,ma gindesc mult la tine,si iti doresc din tot sufletul sa se lase cu o reusita deplina

am mai postat acest anunt,dar am sa-l repet...Adina1967vinde PROGESTERON INJECTABIL(Prontogest),de provenienta italiana,care poate fi procurat din Bacau...expira in noembrie 2009...doritoarele sa-i trimita Adinei un PM...motivul pentru care Adina le vinde,este ca a hotarit ca de data aceasta sa urmeze exact sfatul medicului si pt ca organismul ei produce progesteron in limitele cerute...si pentru ca se gindeste ca... decit sa-i zaca in frigider,mai bine sa le vinda unei fete care are cu adevarat nevoie...deci,indrazniti...
...va doresc o seara placuta si succes fetelor in plina actiune

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

ella28 la ce clinica si cu ce medic vei face fiv?

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Zouzou fata!Chiar ca mi-am propus sa nu ma mai stresez,ca nu de alta dar daca o tin pana la test ca azi(cand am fost de-a dreptul paranoica )...o iau razna...

Nu ne spui nimic despre tine?Ai inceput sau cand urmeaza sa incepi?

Kora:eu zic ca ai rezultate super pana acum.Sa dea Domnul ca si rezultatul final sa fie cel mult asteptat:

Flori

------------------------
Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata.


Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

fori ti-am trimis un PM

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Zouzou draga,
Fac FIV la Giulesti cu Prof. M. Am fost o vreme la dr. Bucur dar am virat catre Big M deoarece mi-am dat seama ca avem nevoie de experienta profului. Si pentru ca suntem cam speriati si avem nevoie de gandul ca suntem pe maini bune.
Pup!

Mergi la inceput