FIV 141

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

zouzou,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayda_m spune:

buna fetelor
zouzou, eu fac FIV cu dr dracea la clinica dumneai Gynera. astept maine telefon sa vedem cati embrionasi sunt, sper din tot sufletul sa mi se implineasca visul cel mai de pret.

kineta, imi pare f rau ca in cazul tau nu a dat rezultat tratamentul...poate ai dreptate ca a fost prea solicitat ovarul dar nu te lasa....o sa fie bine pana la urma, are Dumnezeu grija si de noi.

Bafta tuturor si va pup! Va tin pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

I-am citit lui Lachi mesajele voastre de felicitare si va multumeste din suflet. Din pacate, are o perioada mai solicitanta cu bebelusele si asta e motivul pentru care nu poate s-o faca personal.
O tin la curent cu tot ce faceti voi si este alaturi de voi.

Eu incep tratamentul pe 6 (in aceeasi zi cu data in care Lachi a inceput anul trecut) si am mari emotii. Emotii pentru mine si pentru fiecare dintre voi.
Nu scriu pentru ca nu am ce, dar va tin tuturor pumnii.

Sa aveti o zi frumoasa!


Cand asteptarile sunt prea mari, sampania ramane nedesfacuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Anca:sa dea Domnul sa fie fiv-ul norocos si bucuria pe care Lachi o traieste acum alaturi de printesele ei,sa o traiesti si tu cat mai curand

Fetelor,cam slaba miscarea aici...

Eu n-am nimic de raportat decat ca a inceput stresul .Parca sanii nu ma mai dor si nici nu stiu cand ar trebui sa inceapa sa doara defapt....Offf,am inima cat un purice..imi doresc atat de mult sa reusesc....

Flori

------------------------
Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata.


Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Fetelor, am venit de la echo, totul este ok, de luni incep inhibarea! Dar acum am o problema MAAAAAAAAAARE!!!! Nu gasesc nicaieri Menogon, shi-mi trebuie 50 de fiole. Am nevoie de sfaturi! Pe 14 noiembrie ar trebui sa incep stimularea shi nu gasesc nicaieri porcaria asta!!!! HELP ME!!!
Pupici!

Aly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Buna fetelor!
Raportez,azi zi 12 de stimulare:
Estradiol 1552, LH 1,97.
OD 6 FOLICULI: 21,1; 18,6; 16,7; 13,3; 12,8; 11,6;
OS 4 FOLICULI:19,8; 14,9 + inca doi mai mici
Azi si maine mai fac cate 4 menogoane si vineri din nou analize+ eco,punctia se pare ca va fi dumineca,dar aflu mai sigur vineri.Dl. dr. ne-a spus sa prestam azi ca sa fie totul bine pt dumineca.
Fetelor nu mai tin minte in ziua in care se face pregnylul se mai face diphereline,trebuie sa vorbesc si cu d-na Matei si ma voi lamuri.

Cristal sa stii ca si eu am procurat ultimele doua cutii de menogon saptamana trecuta foarte greu....mi le-a adus tocmai din Brasov farmacista sefa de la DONA Nasaud de unde imi fac eu aprovizionarea.Incearca si tu acolo ca si asa i-am zis ca ii mai trimit cliente.Bafta multa!


Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Kora: sa-tzi dea Dumnezeu sanatate!!!! A zis ca mi le aduce in 2 zile. Sarut-mana, multzumesc muuuuuuuuuuult! You're a life saver.

Aly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Aha acum vad ca deja ai rezolvat Cristal,ma bucur ca te-am ajutat si bafta multa!!!!!!!!!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Aly
incearca aici
Farmacia Dona 20 Str. Dristor, nr. 81-88, bl. 13 0213272557 Bucuresti 325,05
Farmacia Dona 52 Str. 15 Noiembrie, nr. 2 0268420034 Brasov 325,05

Sensi Blu Bd. Republicii, nr 58 ,BRASOV, 325.05 0268-474.439


Aspiranta la titlul de mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Valeria: multumesc mult. Am rezolvat (datorita Korei ). La cea din Dristor, oricum, au ceva pe stoc, dar sunt rezervate de alta FIV-oasa (cine-o fi oare?!), shi chiar le mai trebuie pentru respectiva pacienta. Nu cred ca am ratat vreo farmacie azi, sa nu fi sunat.
Oricum, va multumesc mult, nu stiu ce m-as face fara voi....

Aly

Mergi la inceput