ce nu va place la el?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

Daca ne certam din cauza unei terte persoane ii ia apararea crezand ca astfel va tempera discutia ( s-o creada el )

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

ca e delasator si nu are mai multa initiativa


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

ca sforaie

anda


IONUT STEGARU ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU


"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Multe!

poze cu Corina Elena
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sense spune:

datul "instructiunilor" si a "ordinelor" ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

O sama consideratzi nebuna insa pe mine ma enerveaza bunatatea lui.Este o calitate dar alteori devine defect in sensul ca nu-si da seama ca este de cele mai multe ori o vaca de muls ptr altii.Asta ma enerveaza!!!Cand vad anumite persoane ca profita de el si el nici macar nu-si da seama.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si 20+ album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alebazi spune:

Da, da si al meu la fel.
Da bani cu imprumut la toata lumea, ii ajuta pe toti si cand are si el nevoie de ceva, nu sare nimeni sa-l ajute. Zice ca nu poate sa nu-i ajute. Prea face pe Maica Tereza.
Apoi, trebuie sa-l cam cical, sa-l cam imping de la spate. Si cand nu ma asculta, ii zic: "Vezi, daca faceai cand ti-am zis eu, acum erai linistit"

In rest, e perfect: face mancare, curatenie, de toate.

izabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanna10 spune:

El vrea doar sa imi acorde atentie dar eu cateodata ma simt sufocata si mi-e dor cateodata de independenta mea...dar ma trezesc repede la realitate si imi dau seama ca nu as schimba viata mea cu el de acum pentru nimic si nimeni in lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

am citit undeva candva ca, ceea ce ne atrage mai mult la inceput sunt lucrurile care ne enerveaza mai mult pe parcursul timpului.

pe mine ma scoate cateodata din sarite pentru ca... viseaza asa mult! adica mereu vine cu proiecte si visuri noi, ce am putea face cu viata noastra, ce afacere i-ar place, unde am putea trai etc. si povesteste totul atat de amanuntit!!! stie si cum l-ar chema pe caine. intr-un fel il admir pentru asta, el zicand ca stie ca are multe visuri si mai bine visezi mult de tot si se indeplineste macar 10% decat sa nu visezi deloc. cumva are dreptate, dar prea vin mereu idei noi, ba ar vrea azi sa ne mutam in olanda, peste 2 saptamani nu, sa ramanem aici, peste alte doua vrea sa facem o casa in romania... cateodata nu-l mai ascult asa bine si se supara cand nu mai sunt up to date. si in afara de asta, imi vine greu sa zic : sunt sigura ca vreau sa stau in stiu eu unde peste 3 ani. ce stiu eu ce-i peste trei ani? (cam asta-i felul meu de a gandi)

si mai stiu si altele...
ceea ce nu inseamna ca nu-l iubesc la nebunie!

numai bine


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

Nici al meu nu e punctualitatea intruchipata. Cu el am invatat sa alerg sa prind trenul, de exemplu.

Probabil ca pe el il enerveaza la mine faptul ca oriunde trebuie sa ajung cu 5 minute mai devreme decat e necesar.

Apoi, nu poate dormi linistit daca nu strange tot ce apuca in brate. Chestia asta e simpatica, dar nu de putine ori sta cu ditamai perna lui in brate si cu a mea sub cap. Trebuie sa intreb la Cabinetul PSI de unde nevoia aceasta de a dormi strangand lucruri in brate . Eu pur si simplu in viata mea n-am apucat, dormind, lucruri sa le duc la piept!

Iar la alte lucruri marunte lucrez cu succes. Acum lasa camera noastra foarte ordonata dimineata (el pleaca dupa mine), ceea ce nu se intampla acum un an.

E urat din partea mea sa zic ce ma enerveaza la el, ca eu sunt control freak si foarte irascibila. Asta pe el probabil nu-l mai enerveaza, cred ca se gandeste "las-o in durerea ei".

Dar ne iubim si tare bine ne e asa!


Fashion is a form of ugliness so intolerable that we have to alter it every six months. - Moda este o forma de uratenie atat de greu de tolerat incat trebuie schimbata la fiecare sase luni.
Oscar Wilde

Mergi la inceput