Lista Gradinite - bila alba / bila negra(2)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tedita spune:

ARE cineva copilul la gradinita particulara ROMANIA KIDZ din zona FRIGOCOM ( Drumul TABEREI?)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

Buna dimineata.
Mai e cineva pe aici la Baby Acorns? Tiny Tots?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GTeodorescu spune:

Stie cineva ceva despre gradinita MED SANO IN CORPORE SANO?

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui GTeodorescu
Stie cineva ceva despre gradinita MED SANO IN CORPORE SANO?

Nimeni n-a auzit de ea in afara de tine.
In schimb despre www.menssana.ro/" target="_blank">MENS SANA IN CORPORE SANO multi stim cate ceva. Si s-a discutat si pe-aici despre ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Hello fetele,

De ceva timp am dus fata la GRADINITA JUNIOR (parte a Grupului GENESYS) din Sector 1 (Str. Nisipari). Este prima experienta insa mie mi se par cam dezorganizati. fetita mea nu are dulapul ei, intra toti incaltati si parca educatoarele nu fac fata la toti copiii.
Va rog daca stiti mai multe despre aceasta gradi, sa-mi spuneti si mie!

Alina27+ cuEMAde ianuarie

Mami de printesa
BB2 e pe drum
Bebe din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catyn spune:

Buna ziua.Si eu am fetita la gradinita 309 la grupa mica.A mai scris cineva ca nu e f multumita, eu sunt de-a dreptul deceptionata. Sunt doar 2 ingrijitoare la tot etajul, de 5 grupe, pe una din educatoare, de cate ori o intrebi ceva iti raspunde mai mult rastit si mai mereu spune ca nu a fost pe tura ei si nu stie, toaletele sunt normale, mari si copiii nu prea sunt ajutati, deci cam fac pe ei si sunt si lasati asa, ca nu ii vede nimeni. De activitati nu prea stiu nimic, deoarece copiii nu prea povestesc, iar doamna nu spune nici daca o intrebi, mai ales ca atunci cand e acea doamna, mai intepata nici nu prea fac activitati.
La cat e de frumoasa te-ai fi asteptat la mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Ioana, as dori sa introduci si gradinita " Clubul Copiilor" in lista celor din sectorul 1.
Punctajul meu este urmatorul:

1) Personal: 5 puncte
2) Curatenie: 5 puncte
3)Dotari: 5 puncte
4) Mancare: 5 puncte
5) Activitati in cadrul gradinitei: 5 puncte
6) Activitati extracuriculare: 4,5 puncte

Total: 29,5 de puncte

Crinuta si Rayan










Fara Dumnezeu nimic nu e.
concerning your soul

http://www.gr2control.com/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lil_mariuk spune:

eu am lucrat la Puiutul Pufos. nu stiu daca eu sunt educatoarea despre care vorbeste badjoke, dar nu mi se par corecte cele spuse acolo. atat eu cat si colega mea am fost amabile cu parintii, politicoase si tot ce mai vreti. stiu ce mamica sunteti, sunteti mamica nicoletei, cea mereu prea grabita sa stea de vorba cu educatoarea, cea care intreba in fuga cum e nicoleta, cea care ne a raspuns ca are copilul perfect sanatos ori de cate ori o rugam sa mearga cu ea la un control amanuntit.celei mici nu ii era bine, facea febra, medicul a vrut sa o trimita acasa, dar nu a venit mama sa o ia decat seara..."ca nu e ceva grav".de la nico s au mai imbolnavit 3 copii din grupa, educatoarele si ingrijitoarea.apoi, brusc, ati luat o mintind ca o duceti la tara si ca o aduceti inapoi in toamna.nu e treaba mea, stiu..faceti ce vreti cu copilul dumneavoastra, dar nu mai lansati acuzatii fara fond si fara sa va ganditi de 2 ori inainte.daca lucrurile erau asa de rele in gradinita de ce ati preferat sa plecati pe furis si nu ati infruntat problema cum trebuia???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gargoyle spune:

Am primit un pliant de la o gradinita noua, "The Little Artist". E pe Zablovschi, zona 1 Mai (Ion Mihalache). A auzit cineva ceva despre ea? Are si grupa de germana. Din pozele de pe site pare draguta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Nu se mai ocupa nimeni de lista? Vad ca nu este actualizata..

Crinuta si Rayan











Fara Dumnezeu nimic nu e.
concerning your soul


www.muntelesfinteitreimi.ro/Octombrie%202008.htm" target="_blank">Nusfalau

traieste sanatos


Mergi la inceput