***** Mamici de Mai - Iunie 2007***** (29)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Gata burtici,

Am plecat la munte.

Pupici,



Mica 27+ Maya Alexandra

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

da, eimotto, le vedem! Frumoasa burtica ta! si fetita! Pozele pe care mi le-au sters astia de pe webshots le aveam intr-un folder, gravi, si erau si poze facute cu burtica la 19 sapt, si la 23, si la 26. Si pana ieri se vedeau, deci de la craciun pana acum nu i-a deranjat...doar azi dimineata am vazut ca am primit o adresa pe mail de la ei, in care isi cer scuze, dar ca a trebuit sa le stearga...pai na, ca e normal ca la 26 sapt sa se vada burtica mai mare decat la 19. Poate am facut si eu poze prea de aproape burticii...dar nu conteaza, oricum am pozele in calculator, si pot oricand sa le pun pe alt site.

diana 26+ STEFAN
bebe
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Tare dulce fetita ta...si ce burtica frumoasa...:)))

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze , pozici si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

pai andrada daca te-ai ingrasat doar 5kg? ce ai vrea? Eu am pus pana acum 12-13 kg, am ajuns la 72-73 de kg, la 1.66 m...nicioadata nu am avut asa mult..cel mai mult am avut in clasa a X - 63 de kg. si acum sunt un "tanc", cum ma alinta sotul meu...

diana 26+ STEFAN
bebe
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Pai daca am pus 5 KG inseamna ca am pus si grasime pe mine... ca bebe=1kg + lichid cam 250 gr + uter + placenta+sani... nu cred ca depasesc 2 KG... deci 3 s-au pus pe FUND!!! Mai bine zis pe aripioare... ca deh, nu eram eu oricum lata in solduri!!!

Camera BEBE Antonio

BEBE
Andrada 27+ cu Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

Andrada - nu am putut sa la pun acolo unde mi-ai recomandat pt ca nu acceptau inscrieri din "regiunea in care sunt eu" [probabil Romanica]

Eh, daca mi le sterg le pun din nou. La Alina cred ca e o problema de la Yahoo, ca am incercat si eu sa le pun acolo si e totul in "revizie".

Andrada - burtica ta e f bine. Tu ai luat kg ca la carte (ma rog si eu le-am luat dar aveam la start 64 de kg si nu 50, cum ai avut tu). Ca sa ma repet, mama mea a fost ff slaba toata sarcina si ii spuneau ca o sa faca o matza nu un copil. Iar copilul a fost f mare, de nu le-a venit sa creada (pt ca moasa a zis ca are burta mica=> copil mic=> s-a urcat pe burta ei=> s-a rupt varza=> nus'cati ani nu avea voie sa faca copii!!!). Si acum la 51 de ani mama mea e dama bine, are 58-59 kg
Si sa stii ca e burta de gravida nu de om care a mancat prea mult


Mamica de Iulia (06.02.2004) si 28+
Fasolica din burtica si Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Mica... DISTRACTIE placuta...inca o data!!! Si sa te gandesti un pic si la noi...

Camera BEBE Antonio

BEBE
Andrada 27+ cu Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:



eimotto... cum adik nu accepta inregistrarea ta??? Dar cum? Tu nu esti din bucuresti?
Cum adik nu accepta pe regiunea ta???
V-am zis eu ca m-am prostit....

PS: Apropos de cat de mare e BEBE stau si eu putin cu inima stransa pana luni cand merge la ginecoloaga sa-mi faca eco... cica sa-l vada si ea pe copil (deh... daca e de curand dr. mea, vrea si ea probabil sa vada cum stau lucrurile)...

Camera BEBE Antonio

BEBE
Andrada 27+ cu Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ManuC1010 spune:

buna fetelor,

hai sa va zic ce am auzit acum la tv. cica de maine la chinezi incepe anul porcului de aur. an ce se repeta o data la 600 de ani. Copii nascuti in acest an vor fi puternici, bogati si sanatosi. Aratau la tv medici din China care spuneau ca sunt mamaici care trebuiau sa ansca zilele astea si au vrut sa isi amane nasterea ca sa inceapa anul porcului de aur.

Le-a scazut si vanzarea la prezervative! hi hi hi

Ce norocosi sunt bebeii nostri :)


pupici la mamici de copii norocosi

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

quote:
Originally posted by andradap



eimotto... cum adik nu accepta inregistrarea ta??? Dar cum? Tu nu esti din bucuresti?
Cum adik nu accepta pe regiunea ta???
V-am zis eu ca m-am prostit....





Uite Andrada ce eroare imi afiseaza:
"ALERT
We do not accept signups from your location. "


Mamica de Iulia (06.02.2004) si 28+
Fasolica din burtica si Poze

Mergi la inceput