Parinti de copii cu SD (9)

Parinti de copii cu SD (9) | Autor: FELIS

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52863&whichpage=1" target="_blank">1,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61594" target="_blank">2,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64294&whichpage=1" target="_blank">3,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67163&whichpage=1" target="_blank">4,www.desprecopii.com/forum/topic.asp? br / TOPIC_ID=71203" target="_blank">5,6,7,8

Buna... suntem pe aici, doar ca serviciul imi ocupa timpul si nervii

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Sanatate la copilasii bolnaviori... Cand ma mai linistesc si eu cu treburile de servici am sa scriu mai mult...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by FELIS

Sanatate la copilasii bolnaviori... Cand ma mai linistesc si eu cu treburile de servici am sa scriu mai mult...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero


Felis nu mai ai poze noi cu Mihaita ?Eu i-am urmarit evolutia si mi-e tare drag .
Eu intru rar pe forum dar cand intru caut si vesti noi despre Mihaita .
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by Stinu
Felis nu mai ai poze noi cu Mihaita ?Eu i-am urmarit evolutia si mi-e tare drag .
Eu intru rar pe forum dar cand intru caut si vesti noi despre Mihaita .
Iustina



Pai abia acum o ora am descarcat de pe aparat pozele facute in ultimele 2 luni... Cu toate mutarile astea si nebunia de la servici, nu am mai avut timp de nimic...
Am pus acum ultimele poze dec 06-ian 07


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06, dec 06-ian 07
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Pe saptamana viitoare am sa povestesc si eu mai multe de Mihai, dar pana acum nici ce ati mai postat voi nu am avut timp sa citesc... si acum imi e f rau... din cauza oboselii si a stresului...
Sanatate la toti bb-ii

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06, dec 06-ian 07
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_kiloms spune:

Numai sanatate fetelor .. ce mai fac bebei vostri ?

http://new.photos.yahoo.com/lili_kiloms - Aici poze cu Zuzu al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Eu am aflat azi ca o sa am o fetita.
Ce mai fac copilasii? Va pup pe toate si pe micuti

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Bebe Paul al meu e ingeras

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Felis, e un scump Mihaita...ce mai... ai ficior mare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luna73 spune:

Cristina, ma bucur pentru tine. Ai o veste minunata. Fie ca ingerasul Paul sa-si vegheze intotdeauna surioara. Va pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Toti copilasii de aici sunt scumpi si frumosi foc.
Felis imi pare atat de rau ca nu te simti bine, sper sa te refaci cumva. Cred ca Mihaita e tare dulce, iti tot amintesc cand era in fara de a manca tot si tot cerea mancare. Astept cu nerabdare noutati.
Lili ce mai face Zuzu al tau? Am inteles ca ati inceput sa mergeti la terapie.
Paula, pe unde ai disparut draga mea? Ce mai face Alexa? Dar Paul? Cred ca esti tare ocupata cu printul si printesa ta.
Kris tu ce mai faci? Ce mai face Andrei?
Anne ce mai face Mirciulica? Dar tu ce mai faci?
Corina tu ce mai faci? Ce mai face Cristisor?
Sincer nu stiu unde v-ati ascus toate, imi amintesc ca pe vremuri scriam zilnic.
Am sa intru si pe pagina sd sa vad ce mai fac ceilalti printisori si printese.
Va pup pe toate

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Bebe Paul al meu e ingeras

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristas spune:

stresul si grijile cotidiene sunt hrana noastra.
din pacate.
felicitari pentru fetita cristina.

Mergi la inceput