"Cei mai iubiti dintre pamanteni" ;) (3)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Buna ziua si la multi ani europenii mei:))
Crcuea si luna n-am pozat ,dar o sa pun cu straduta luminata ceva mai incolo.
Cand facem rost de sorcova nu ratam nici atunci pozele:)

La Viena tocmai cantara valsul Dunarii in cinstea noilor aderate, asadar lipsa de TV provoaca adictie de Romnia Muzical!
Hai sa descarc aparatul digital.
edit ca ma luai dupa Mara:))))





Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Buna ziUEeeeee!!!
La noi fu petrecere cum nu mai vazu cartieru' Dansaram ca la "20 de ani", ciinele urla partial din cauza artificiilor, partial din cauza bulgaroaicei pe care n-o suporta, vecinii ne-au sunat la usa la 2 dimineata, da' noi nu i-am auzit ...uuups Fu tare bine...
Hai ca ma duc sa sui niste poze, sa le vad pe alea de la puserati si, mai viu.
Si la noi a plouat iar acum e virtej (coada de uragan). Prietenii mei pleaca in seara asta, drept pentru care tre' sa tragem o fuga si la Hamburg..
Doruletz...scuze de "lungimea sms-urilor" de ti le trimisei azi noapte, dar inca nu ma invatai cu tilefonu' si vaz ca e cam automatic
va pup pe toti si poate ne adunam la povesti mai pe seara, sau miine cind s-o scula si partea de peste ocean.


pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

mara, foarte faine pozele, ati avut si zapada? si aici au fost artificii si noroc ca nu baui si nu adormii ca daca ma trezeam in bubuiturile alea credeam ca ne-au invadat americanii. aici is interzise petardele.
m-am gandit la tine cand am mancat oo umplute ca patii ca tine si de Craciun si acu' le mancai de una singura ... pe tooaate!

aici ploo-ncontinuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

hai Mara ca-s faine, frumoasa artificii:)
Si la Busteni au fost, dar n-am iesit cu aparatul la ele.
aici 3 poze:)
copilu la brad, colinda de An Nou si straduta





Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

fost afara, limpezit creeri, adormit copil, revenit la voi ;-)

adela, nu am avut zapada. a nins cu o zi inainte, dar foarte putin. cat despre petarde, si la noi sunt interzise dar romanu-i descurcaret.
hmmm, oua umplute! am dat comanda de inca o portie, pe care tot eu o s-o mananc cu stoicism.

eu iar am mancat in deplasare, n-am gatit nimic , in schimb m-am infruptat din bunatatile mamei: salata de boef (cu carne de pui ), ciorba de perisoare, friptura de porc cu carnat, gratare de pui, chiftelute samd . asa ca si la noi pe masa de rev a tronat puiul.

irimell, suna bine revelionul tau, pune niste poze sa-l si vedem. ...si insanatosire grabnica!

sabina, frumoase pozele dar mai vreaaauu . pe TL ai mai pus ceva de la trandafir incoace?

lilanda, bravo pentru distractie. pana acum conduci detasat in topul distractiei de rev. asteptam sa vina mama rayu sa vedem daca si-a luat revansa si daca te detroneaza.

sunt in zona, si pandesc dupa poze. mai pun si eu cateva sa vedeti cum s-au distrat baietii mei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

chiar la Lil ne-a dat clasa, si mi-a facut pofta de un party adevarat;)))
nu prea am facut poze, era frig rau si ma incurcasem cu trepiedu cela:)))



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

eu tot pandesc...
...unde sunteti oameni buni?

asa ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

aiiiiici:))

http://www.hotnews.ro/galerie_concursfoto/poza2_4986.jpg
ati vazut asta?

oda bucuriei care s-a cantat la integrare e hora




Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

sabina.

io fug la film. avem meniu special in seara asta : atunci i-am condamnat pe toti la moarte. si asta nu e tot, zilele trecute ne-am uitat la singing in the rain pe tcm.

noapte buna si refacere usoara pentru cei inca afectati de eurorevelion.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

bonsoir
La Multi Ani, Bonne Année, Happy new year, gott nytt år, ein gutes neues Jahr, akemashite omedetô... uitai pe careva?

venii 2007...
Noi n-avem aci foc de artificii (cica de frica atentatelor ca tot intrebase mara de ce). Merci inca odata religiei pacii, ne facu sa mai economisim neste banuti publici si sa stam in case de anu nou.
Insa le admirai pe alea din Bistrita (super pozele marei!) si pe alea de la bucuresti de pe hotnews. Si straduta sabinei cu nitica zapada pe ea... Iar noi ne facuram singuri focuri de artificii

Azi profitaram de cea mai deprimanta zi a anului si fuseram sa vizitam un loc pe unde si-a lasat amprentele un mare deprimat al umanitatii. Care recunoaste primul aceasta biserica? Uite-o si acilea din alt unghi. Va dau si un indiciu desi e mult prea simplu, cred ca e cea mai celebra biserica din lume.

Lilutz, ce bine ca macar voi facurati chef. Acu imi pare rau ca nu deteram o fuga pana la danezia.

Adelucci, merci de sorcova, ma mai inveseli putin, da' nu stiu ce sa-ti dau? Covrigi n-am, ciocolata o termenai... niste oua umplute? . Imi placu articolul ala, mai ales comentariile cititorilor care dealtfel il confirma in totalitate.

Mai viu io......cand s-o mai invechi anu asta prea nou

Mergi la inceput