Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (34)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by tomasa

Fetelor am si eu o mare rugaminte la voi, cele care veniti la petrecerea de la Simona. Sper sa nu supar pe nimeni cu ea si sa-mi intelegeti punctul de vedere...
Fiindca e sezon de viroze v-as ruga frumos daca vreuna aveti copilul racit sau il banuiti de vreo boala sa anuntati inainte, ca sa stiu si sa nu mai vin. Eu una nu vreau sa-l expun nicicum pe Tudor la asa ceva acum, inainte de sarbatori ca n-am chef sa-mi stric vacanta vazandu-l cum se chinuie in casa cu medicamente sau sa merg prin doctori ce vor fi greu de gasit. Ma gandesc ca fiecare isi cunoaste bine copilul si stie cum se manifesta cand e pe punctul de a raci.
Eu promit sa fac la fel si sa nu vin la petrecere daca al meu va raci pana atunci, Doamne fereste!

mama de BAIAT (9 ian. 2005)






Ei uite de asta ezit eu sa vin, deoarece nu vreau sa ia Rayan ceva.
Noua abia ne-au trecut mucisorii care au durat ca niciodata, aproape 3 saptamani si de vreo 4-5 zile nu mai are nimic, si mi-e frica sa nu ia ceva.
Asta e, sunt paranoica, recunosc.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Sunt franta, abia am venit acasa si ma doare capul de pic.

Legat de par, eu sunt nemultumita ( exceptand culoarea care imi sta bine), atat ca tunsoare cat si pentru ca mi-a ars parul. Parul meu nu mai are aspectul de alta data si va trebui sa astept mult pana il voi tunde si ivi va reveni.

Asta e, ma voi duce undeva sa il retund, ca eu sunt tare nemultumita, indiferent ce zice lumea.
Mie trebuie sa imi placa, eu trebuie sa fiu mandra cand ies pe strada.
Din pacate si cand il ating e aspru. Niciodata nu a fost asa.
Asta e, va trece.


Asta e nimic pe langa ce ma chinui cu gasitul unui job. Azi am ratat un interviu, mai am miercuri 3, si pe 18 altul.

Sunt tare zbuciumata, deoarece am lasat ceva ce imi placea si la ce eram buna, din cauza salariului de mizerie, pentru ca eu gandesc ca dupa ce mi-am sacrificat copilaria si nu am avut vacante ca sa studiez la pian si sa termin facultatea pe care am terminat-o, e mai mult decat umilitor sa accept 6 milioane salariu.
Pe de alta parte, nu-mi place nici sa fac traduceri, nici alte chestii care pur si simplu nu ma reprezinta.
Daca in curand ajung la psiholog sa nu va mirati.


Patricia, mi-ai trimis alea? Eu nu le-am gasit in mail.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Crinuta, da-mi adresa de mail sa le trimit, ca le am pregatite.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by PatriciaArdeleanu

Crinuta, da-mi adresa de mail sa le trimit, ca le am pregatite.

Patricia si Rebecca (05.02.05)








E aceeasi cu id-ul+yahoo.com

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Liviana, aseara credeam ca o iau razna...nu stiu de unde a facut rosu in gat, nu ne-am mai vazut cu copii, afara am iesit cate jum. de ora pt. ca era prea frig...chiar nu stiu...la cresa s-a imbolnavit, daca l-am tinut acasa s-a imbolnavit...Ma rog sa se faca bine, vad ca in dupa-masa asta nu a mai facut febra, cred ca isi face efectul antibioticul. Si nu am asteptat sa i-l dau acum seara, i l-am dat la 14 si se da la 12 ore, deci va trebui sa-l trezesc la noapte la 2, asta e...

Crinuta, multa bafta cu jobul...te cred ca ti-e greu!

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by bubu05

Liviana, aseara credeam ca o iau razna...nu stiu de unde a facut rosu in gat, nu ne-am mai vazut cu copii, afara am iesit cate jum. de ora pt. ca era prea frig...chiar nu stiu...la cresa s-a imbolnavit, daca l-am tinut acasa s-a imbolnavit...Ma rog sa se faca bine, vad ca in dupa-masa asta nu a mai facut febra, cred ca isi face efectul antibioticul. Si nu am asteptat sa i-l dau acum seara, i l-am dat la 14 si se da la 12 ore, deci va trebui sa-l trezesc la noapte la 2, asta e...

Crinuta, multa bafta cu jobul...te cred ca ti-e greu!

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz







Merci mult.

Sanatate multa lui Vlad.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Crinuta, ce tip de job cauti, poate te putem indruma oarecum...

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)

Forum despre Flori Presate (2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by lbelciug

Crinuta, ce tip de job cauti, poate te putem indruma oarecum...

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)

Forum despre Flori Presate (2)







Nu caut ceva anume, dar asistent manager e o pozitie posibila.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Bubu, imi pare rau ca sinteti iarasi bolnaviori!! multa sanatate la vorbaret!

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Oana (Bubu), sanatate multa lui Vladutz!

Amaya, nu-mi vine sa cred ce putin mai ai. Sarcina usoara in continuare!

Ubi, m-ai omorat ...

Fetele care veniti la party la Simona, daca intrati in conferinta, invitati-ma si pe mine, sper sa fiu pe faza. Id-ul e acelasi ca adr. de mail.



Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput