Aspirante optimiste >20 ani (16)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetelor, ce fain ar fi ca la semnatura sa putem avea o imagine ca pe lilypie.com care sa tina evidenta zilelor in care suntem. Asa am vedea in ce zi este fiecare. Oare nu se poate? Poate ne ajuta un moderator...

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Da,chiar ca ar fii fain!Tu din ce oras esti Olivia?Ca doar prin ardeal se foloseste "fain"?

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Wow fetelor!!!! Ce spor aveti la scris!!!!!

Ramonella nu fi suparata! Capul sus. Din cate imi dau seama tu nu te-ai apucat de mult timp sa muncesti la proiectul . Si eu sunt in aceeasi situatie. Doar de vreo 2 luni. Astazi sunt in z33. Anul asta am avut CM la 32, 33 sau 34 de zile. Deocamdata uratii nu dau nici un semn. Sper sa nici nu apara. Si daca or sa apara....asta e. Daca o fi sa fie cu ochisori, o sa fiu cea mai fericita. Daca nu...asta e.

Fetelor, am citit din "scoarta in scoarta" forumul asta. Sunteti niste dragute dar, fara suparare, sper sa nu stau prea mult printre voi . Si daca plec promiiiiiiiittttttt ca va iau si pe voi. Cat de multe o sa pot duce in spate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ramo, se zice "fain" si prin Iasi

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Aa, ca sa nu spun ca eu aici vb numai engleza si folosesc adesea "fain"(fine), poate si de-asta...

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

Buna fetelor!
Eu sunt in plina invazie asa ca nu prestez si stau pe margine sa va fac galerie. Nu stiu de ce am impresia ca dupa pastilute asta e primul ciclu adevarat. Poate ca mi-am revenit si eu intr-un final dupa atatea luni.
Imi pare rau ROX de testul negativ
M-am inscris si pe Fertilityfriend daca tot imi iau temperatura sa vad daca ei imi detecteaza ovulatia. Om vedea.
NANA nu dispera ca nu a venit ovulatia. Poate apare ea mai tarziu. Poate fix in weekend cand sunteti mai relaxati.

toate optimistele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by Olivia26

Fetelor, ce fain ar fi ca la semnatura sa putem avea o imagine ca pe lilypie.com care sa tina evidenta zilelor in care suntem. Asa am vedea in ce zi este fiecare. Oare nu se poate? Poate ne ajuta un moderator...

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare



Dragalaso, optiunea de imagine nu e activa pe forum, singura varianta e doar sa pui asa un link ca "numaratoare" pe care o ai in semnatura.

Oana_B

Donatii - Craciunul Bunicutilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

fetele cucuietele! se apropie cu pasi repezi WEEKENDUUUUUUUUU.......gata nu mai merem la servici. va doresc un week minunat, cu multa "activitate", si astept vesti de II.............pupicei. si ne mai auzim in zilele urmatoare..............
anca tu la treaba!!!!!!!!!!!!!!!!

mihaela
http://pg.photos.yahoo.com/ph/mychydutza/my_photos
http://tt.lilypie.com/o-WVp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns syl74 spune:

Sunt o noua aspiranta la titlul de si apoi de mamica. Va citesc de cateva luni, am invatat multe lucruri de la voi si pentru asta va multumesc !
Povestea mea : de 1 an tot incerc sa raman insarcinata si nu reusesc, asa ca am hotarat sa incep investigatiile, astfel ca in aceasta luna mi-am facut analizele din ziua 4,14,21 si m-am prezentat cu ele la d- doctor - se pare ca totul este OK,asa ca voi continua cu un HSG si o spermograma a sotului, iar in urmatoarea luna prima monitorizare a ovulatiei. Azi ziua 25 la un CM de 27-28,si fara nici un simptom(bebe sau CM).
Va doresc tututror ce-mi doresc si mie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Selina suntem amandoua in Z3,asa-i???
Olivian-am stiut ca si prin Iasi se spune fain!
Alinutzaa tin pumnii sa fie cu ochisori!!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

Mergi la inceput