Aspirante optimiste >20 ani (16)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Mychydutzane auzim luni!!!!Weekend placut!!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza2 spune:

Buna, fetelor!
Va citsc in continuare, dar cum trebuie sa fac si ceva treaba, nu mai am timp de mesaje. Unul scurt sa-i spui Oliviei ca mai e o varsatoare !
Eu, in asteptare, luni merg la doctor, mi-as dori tare sa confirme sarcina (cred ca e totusi cam devreme), pentru ca eu am o usoara greata din timp in timp, in rest nimic, lucru care nu prea-mi place...

Noi cind ne-am hotarit pentru bebel, eu am zis sa fie scorpion (ca taica-su ), dar am observat ca nu merge cu programatu', asa ca ne multumim cu orice, sanatos sa fie!

Multa bafta fetele: la prestat, la numarat, temperaturi si toate cele. Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

uite ca am aparut si eu....

fetele...cam incurcata situatia...am fost la bucuresti la dr meu.
mi.a facut o eco vaginala unde nu a vazut nimic,dar absolut nimic.
m.a trimis sa refac bhcg in bucuresti dupa ce il facusem la iasi si a iesit asa..

luni...4o
miercuri...54..la iasi

joi...la bucuresti...215!!!!!

cineva a gresit undeva...nu stiu cine,dar dr zice ca el are incredere 100% in medlife.oricum nu e relevant...luni plec iar la buc sa repet analiza tot la medlife si sa fac un alt eco.

oricum sunt bulversata..innebunita...nu pot sa stau cu incertiudinea asta...cand mi.au dat asistentele rezultatul si am vazut 215 mi.au dat lacrimile..au sarit toate ,mi.au adus apa,saracele...

deci nu stiu inca nimic...decat ca acolo ,undeva in burtik,este cineva fff mic ,iar daca ieri imi pierdusem speranta total...azi indraznesc,asa mai mult ca inima indoita sa sper...

voi ce ziceti?oare la 4 sapt si 5 zile nu trebuia sa se vada ceva?oriunde?chiar si daca era SEU?
Eu inca mai sper..poate face doamne doamne o minune si rezultatele alea de la iasi erau aiurea...desi acolo am 2 la 2 laboratoare diferite...in buc doar una...sichiar asa 215 oare nu e cam mic????

v.am innebunit...dar eu oricum probabil o iau rau pana luni...
va pupic...si nu mai indraznesc sa mai semnez cu burtik...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Danutza2, varsatoarea si feciorasul(a) din burtica.



------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

aaaa...venele mele sunt prashtie...
m.a intepat ultima oara de 4 ori ca nu curgea pur si simplu sangele...
sunt atat de vanata...incat chiar nu stiu de unde o sa.mi mai ia sange luni...dar asta e cel mai putin important.

macar bine ca nu sangerez sau ceva....uffff..fetele sa stiti ca o iau rau...gata bocisem eram resemnata ca e seu...acu iar imi dau o speranta...ca apoi sa.mi spuna iar ca e naspa??????//NU MAI POOOOOT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Oanabbbimi pare tare rau de situatia in care esti.Ne-am facut griji,nu mai stiam nimic de tine.Nu stiu ce sa zic,nu ma prea pricep la chestii dinastea,ma rog ca totul sa fie bine,si totusi bebele,daca e acolo sa fie ok si sa ai o sarcina fara probleme!!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Bine ai revenit Oana! Chiar ne intrebam ce e cu tine!!! Slava Domnului ca esti bine!!!
Dar dr. ce a zis de o eventuala SEU? Eu nu cred ca este. Tine cont ca a crescut de 4 ori valoarea! Poate e inca prea mic.. poate ai ovulat mai tarziu!
Nu iti pierde speranta si incearca sa te linistesti! Samburelul e la locul lui! O sa vezi ca va fi bine!
Si eu am incredere in Medlife si am auzit numai de bine!


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Of saraca de tine!Suntem alaturi de tine si ne rugam ca totul sa fie bine!Sper ca e cineva cu tine acolo si nu esti singura!Incearca sa bei un ceai sa te linistesti!!Pupici!!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana iti doresc numai bine si bb sa fie acolo si sanatos.
Eu stiu ca la eco se vede la 6 saptamani.
Pupici

anca
poze nunta
Incercari bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Oana, poate te ajuta www.betahcg.it/8094/index.html" target="_blank">linkulacesta. Cred ca se numara din momentul conceptiei, asa ca eu zic ca ai valoarea care trebuie.
Stresul nu face bine lui bebe.

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput