Aspirante optimiste >20 ani (16)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

Ramonella asa e - sunt z3, dar cred ca eu numar mai mult ca tine din pacate daca luna asta am avut CM la 38 de zile. Poate ajung si eu de revelion sa bag un test

Oanabbb capul sus si zambeste pentru bebelicu tau. E mititeeeel inca si din cauza asta nu l-ai vazut inca. Noi toate pe aici iti tinem pumnii sa iasa bine si sa ai niste sarbatori fericite si linistite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Olivia aici sunt!!! Ce draguta esti tu cum ne faci prezenta la toate. Eu sunt ziua 12 deci numaram tot cam impreuna, nu prea am mai intrat ca nu am mai avut nimic de zis...si chiar am vrut sa nu ma mai gandesc asa mult insa v-am citit si mi-a fost dor de voi.

Felicitari noilor burtici.

Catty ce mai face, la ce stadiu este?

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Selina ciclul meu e cam de 26 de zile..De Craciun cred ca pun testu cu II liniute sub brad!!
Sau poate chiar mai repede,in 19 decembrie,cand fac 9 ani decand suntem impreuna cu sotul meu!Mama ce cadou ii trag!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Oanabbb, iti doresc sa fie bb bine si unde trebuie si tu fii tare pana luni! gandeste pozitiv!




Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Oana imi pare rau sa aud isa e cam devreme pentru a stii sigur, intradevar doctorul ar fi trebuit sa stie insa cred ca cel mai bine mai astepti si vezi ce se intampla, sunt doctori care recomanda avorturi si gresesc... asculta-ti instinctul, mai asteapta, eu am jurat ca daca raman gravida nu ma duc la doctor pana la 7-8 sapt pt ca si doctorii sunt oameni si gresesc...

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Luna1, Z12, de-aia esti ocupata. Munceste cu spor
Pupicei.

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Luna si eu tot Z12

anca
poze nunta
Incercari bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

fetele...multam de incurajari...

stiu si eu..v.am zis mi.e si frica sa sper..tot calculez si rascalculez...da parca tot mica e valoarea...oricum nu voi lua nici o decizie inca...poate de doamne doamne si luni va fi punctuletzul la locul lui....sa fii avut io asa o ovulatie tarzie si nebuna...nu stiu..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

RAMONELLA si eu fac pe 1 decembrie 11 ani de cand sunt cu sotul meu...dar inca nu stiu daca ii vom auzi inimioara sau va fi o zi ingrozitoare atunci...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana in ce zi esti?
Poate ai mai spus dar nu am retinut

anca
poze nunta
Incercari bb

Mergi la inceput