Ai nostri, ca brazii! - ianfeb2005 (23)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by bubu05

Kita, La Multi Ani! Sa fii fericita si sanatoasa! Multi pupici!

Eu si sotul am plecat devreme sa ne facem pasapoartele si ca la romani la nimeni: trebuia sa deschida ghiseul la 8 jum, l-a deschis peste 10 min, si ne anunta ca nu merg calculatoarele. Stam o ora degeaba, apoi ne anunta ca inca nu a sosit echipa de la IT...am plecat, ca mai statea 2 ore pe putin, iar sotul trebuia sa plece la servici...ne-am umplut de nervi!

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz






Nu ma mira deloc.

Unde vreti sa plecati?

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kita spune:

Merici de urari; Nici eu nu pot sa simt ca e ziua mea; m-a rugat ieri dupa amiza mama sa ii fac, de fapt compun ceva la calculator si a venit de dimineata si i-am dat ce i-am printat;
Si eu care voiam sa imi fac manechiura, pedichiura, putin sa ma si coafez, si sa imi fac si tort (ca e inchisa cofetaria cu care ma tot laud, cea de la parterul blocului);
Ieri nici nu am mai iesit afara caci pe la 7 cand mi-am luat inima in dinti sa ies din casa si cat m-am imbracat l-am gasit pe Andrei adormit; Si a dormit pana azi dimineata la 6.30, si de la un 9.30 iarasi imi doarme; eu cred ca e de la caldura, desi in casa la noi cam merge aerul conditionat din doua in doua ore, dar fiind pus pe hol nu se face asa de frig in camere;


Kita(Alina) si bebe Andrei (nascut pe 10 februarie 2005)
album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kita spune:

Oana eu nu imi amintesc sa fie decat un singur calculator la pasapoarte si era cel pe care se descarcau pozele facute; Poate nu imi amintesc eu altceva ca au trecut cam trei luni de atunci......

Kita(Alina) si bebe Andrei (nascut pe 10 februarie 2005)
album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Kita,imi pare rau ca nu iti prieste ziua ta.
Eu mi-am adus special martipan alb pentru acoperit tortul si nu am mai facut nici un tort, deoarece nu mi-a mai ars de nimic.
Mi-am dorit sa fac un tort superb, cu trandafiri, ceva special, dar cine stie, poate il fac mai incolo, daca imi va arde...

Si eu am vrut sa merg la coafor, mi-am cumparat unghii false deoarece unghiile mele mici de pianista sunt oribile si n-am facut nimic din toate astea.


Colac peste pupaza nu avem apa calda de ieri, iar copilul meu transpira ingrozitor la par. Eu vreau sa fac dus, ma dispera....


Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Kita, pai hai, revino-ti! Fa ceva, ca e ziua ta!

Crinuta, noi mergem la Barcelona la sf. lui septembrie, am luat deja biletele de avion si am facut rezervarea la hotel. Si a auzit sotul ca se scumpeste taxa la pasapoarte la 4 mil, iar ale noastre au expirat luna trecuta, asa ca ne grabim sa le facem.

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Wow, ce mi-a placut in Barcelona.
Cat stati si cat va costa toata povestea?

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Pai biletele de avion au fost 16 mil, hotelul 364 euro pt. 4 nopti. Le-am luat separat, nu le-am luat la pachet. Este cadoul sotului pt. aniversarea noastra de 5 ani de casatorie. Vlad va ramane cu bunicii 4 zile si noi doi porumbei ne vom plimba prin Barcelona.

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

Kita, LA MULTI ANI!

mamica de trei copilasi : Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

mama, Bubu, ce bine suna!!!

sa va distrati pe cinste, caci Barcelona e beton!

LMA, kita! TOt ce iti doresti!

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Super Bubu. O sa va placa Barcelona. Este orasul meu preferat!

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput