Clubul nurorilor (63)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by a.cicel

quote:
Originally posted by lavinai

andreea, eu sunt pe aici , pana pe la 23 diseara...., ca mai am de facut niste modificari la proiectul de licentza!! asa ca astept!!

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."




Rezisti pana la ora aia? Ca eu abia astept sa ma pun in pat si sa dorm. Nu stiu ce o sa fac cand o sa nasc. Ca eu sunt o somnoroasa.... As dormi 24 din 24 daca s-ar putea. Si iubi e la fel. Cred ca o chem pe mama la mine sa stea cu bebelina ca sa putem dormi. Si sa ma trezesca cand sa ii dau de mancare

Andreea 35+
POZE




rar se intampla sa ma culc inainte de 1-2 noaptea!!! m-am invatat cam prost, cand o sa incep lucru......

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Lavi, cand o sa incepi lucru, o sa revii la un program normal, nu-ti fa griji. Ca n-o sa te tina sa te culci pe la 1-2 noaptea si sa te trezesti pe la 6-7 sa mergi la scarbici (fara posibilitatea de a mai trage un pui de somn la amiaza).

Fetelor, de ce nu pot si eu sa am un sef normal, care sa stea acasa cand e in concediu, sau sa umble de nebun pe coclauri? Nu, el trebuie sa stea la scarbici

Nunta noastra

Pregatiri

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

gata??? ati plecat toate ???

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Buna fetele!
Sa va spun! Mi-am luat o mare teapa cu fostul loc de munca. Eu aveam pe langa salariu si comision, care asta era baza. Eu am fost de la inceput in firma le-am facut toata partea de Marketing si PR si pe langa asta si consiliere directa a clientilor. Cand toate au inceput sa mearga bine si comisionul sa fie din ce in ce mai mare m-au anuntat (au gasit ei motiv!) ca 3 luni de acum voi lucra fara comision ca n-am aparat imaginea firmei in fata unui client. SO; le-am zis ca eu fara comision nu stau pe salariul ala si le-am pus cheile si telefonul pe masa si m-am dus acasa!
Mi-am cautat o perioada, mi-am gasit multe job-uri si am stat si am ales-o pe cea mai buna, sper!
Acum lucrez la o firma de arhitectura, buna, cunoscuta, sunt Dir de Marketing si PR, si imi place foarte tare. Salariul e super bun, nu mai lucrez sambata, atmosfera e super...m-am integrat foarte bine.
Din pacate n-o sa mai pot scrie asa mult dar incerc sa recuperez din urma sa vad si eu ce a-ti mai facut, ca am vazut ca s-au intamplat muuulte.
Ma intreba Flavia ce-am facut cu audit-ul. Am avut o sedinta de supraveghere, nu prea erau lucrurile puse la punct dar muncesc mult si pe partea asta si sper sa fim OK data viitoare.
Va pupicesc ma duc sa mai citesc din urma!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Florina, mult mult succes cu noul loc de munca. Cat despre ce ai patit la fostul loc de munca, mi se pare tipic pentru angajatorul roman, il loc sa te motiveze, pt ca ai facut treaba buna, iti da in cap - pierderea lor, castigul tau, pentru ca din cate spui aici e mai ok decat unde ai lucrat inainte.

Fetele, va c-am zbughit-o la smotru. Pe maine!

Nunta noastra

Pregatiri

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Am aparut si eu.
Nu am avut timp mai repede sa pun poza ca l-am pus pe iubi la treaba. Nu imi placea mie cum arata mobila pe un perete, asa ca l-am pus sa o mute pe celalalt. Si va dati seama ca a facut treaba asta singur. Si apoi am l-am scos in oras ca vreau sa imi pun jaluzele verticale, dar era inchis magazinul. Asa ca ramane pe maine. Daca nu, atunci comand de la Quelle. Ca am vazut si in catalogul lor ceva dragut.
Ce spuneti de burtica mea? De fapt nu mai e burtica....ca e ...burtoi in toata regula. Abia ma misc.

Andreea 35+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bmagdaro spune:

bmagdaro la ne...bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Neatza
Se pare ca azi sunt prima....
Dar trebuia sa aduc subiectul in fata, ca era pe pagina 3.
Sa aveti o zi faina


Andreea 35+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata!
Andreea, zici ca esti somnoroasa dar vad ca te trezeste bb dis de dimineata! Si intre noi fie vorba, da si mie joculetele mici ca vreau sa enervez pe cineva. Nu pe sefa... pe colega. Si iti trimit multi pe burtica, sa stea bb cuminte inca putin. Apropo de burtici, vecinica mea care are o fetita de 4 ani, a ramas din nou , si sapt. trecuta a facut prima eco... are gemeni! Abia astept sa nasca si nepoata mea (peste cateva sapt.) si vecinica... mi-e asa dor sa tin un bb in brate.
Aly, sa stii ca si sefa mea e la fel, cand e in concediu, tot pe la scarbici sta. Ramane o zi-doua acasa, vine o zi-doua la serv. si tot asa
Fetelor care ati fost miresici, cat v-a costat coafatul? Ca eu am fost sa intreb la un coafor (de stat) si mi-a cerut 1.800.000 tanti coafeza! Si nu trebuie sa faca nimic altceva decat sa-l aranjeze putin si sa-mi prinda voalul! Am parul scurt, l-am facut permanent, il si vopsesc sapt. viitoare... pt.ce atatia bani? E adevarat ca eu merg la coafor cand si cand, sa ma tund sau sa ma fac permanent, e posibil sa nu fiu la curent cu preturile, dar suma asta mi s-a parut exagerata. Please, HELP! Cu machiatul sper sa nu fie probleme.
Si acum, sa-mi termin cafeaua si sa ma apuc de treaba. Sper ca de luni sa intru in concediu. Sper...



Miresica de 23 iulie!

http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

neata nurori
ieri am alergat ca bezmetica sa depun lucrarea de stagiu la CECCAR, 2 ore am stat, iar la cursurile de germana ma furase somnul de oboseala

tb sa iau ceva vitamine, caci am o stare de somnolenta de ma omoara
ii fac concurenta andreei, si eu nu sunt
andreea un pe burtik

Mergi la inceput