Ai nostri ca brazii (ian-feb 2005) - 21

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Lavinia, sa sti ca si eu mananc vara foarte mult taboulé. Este racoritor, ca este rece. Mie humusul nu imi place. Sa sti ca si Seb de cand cu caldurile se intinde uneori pe jos, uneori adoarme, alteori nu. O data s-a dat din pat jos in somn si s-a pus pe jos. Caldura asta ii termina, mititeii. Si cand e temperatura asa schimbatoare, cum e la tine, e mai rau. Si la noi e la fel, dar in general, vara, nu prea, in rest da. E dulce rau Natalia cum a adormit ea pe jos. Dar si pozele in care se baga in biblioteca sunt tari.

Crinuta, da, ne-ai deschis discutii si pofte tot odata. Vrednic rau Rayan! Imi place cum il strigi tu pe nume. Sa sti ca si Seb baga tot ce apuca in gura, sa nu crezi ca Rayan e sigur.

Teo, acum am aflat si eu de Ixxi, am lipsit o perioada.:((( Ixxi, sper ca totul este bine, da-ne vesti. Sper sa se rezolve problema si sa uitati, sa va continuati viata amandoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

La adormitul pe unde o apuca vad ca seamana cu ta-su.El doarme oriunde si in orice pozitie,daca adoarme la tv acolo ramane toata noaptea,dormind in fund.Si in picioare e in stare sa doarma,a adormit o data sprijinit de un copac.Nu mai zic ca daca se duce noaptea la buda trebuie sa ma duc dupa el sa-l iau de acolo,ca il aud sforaind in baie.Si nu de alta dar uneori mai da si cu capul de chiuveta....Daca si pe Natalia o s-o culeg mai tarziu de cine stie unde,m-am scos!

Lavinia

poze Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

Am pus prima parte din jurnalul de Cairo.

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75734

www.ubi.ro/alexandra
www.ubi.ro
http://www.ubi.ro/botez/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

Lavinia - super faza cu adormitul. Si poza e si mai si....

www.ubi.ro/alexandra
www.ubi.ro
http://www.ubi.ro/botez/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Lavinia, e dulce foc Natalia cum doarme! Am vazut si celelalte poze si e frumoasa foc, e grasunica de-ti vine sa o mananci! Ce ochelari draguti are! Eu i-am dat si lui Vlad mieji de seminte, dar eu nu prea mananc...asa ca vede la altii pe afara si culege cojile de pe jos

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ubi, f. frumos ai povestit, parca ma vedeam pe-acolo! Dar pune niste poze, sa te vedem! Aaa, ai fost singura-singurica???

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

Bubu, pun si poze. Am fost cu sotul dar el era la cursuri pana pe la 19 asa as putea spune ca am fost singura.

www.ubi.ro/alexandra
www.ubi.ro
http://www.ubi.ro/botez/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Ubi, parca am vizitat si eu Cairo citind jurnalul tau. Multumesc!

Lavinia, mortal sotul tau cum adoarme peste tot.

Bubu, da-i lui sa manance seminte, chiar daca tu nu mananci, poate se satura de adunat de pe jos. Ce ma enerveaza cel mai tare, ca atunci cand le interzici la copii sa faca ceva, atunci fac!

Oana si Seb
(10.01.2005)


POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE MAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

Lavinia, chiar ca e dulce Natalia, cum doarme pe jos. si imi mai place mult poza in care sta pe scaunel, picior peste picior

mamica de trei copilasi : Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

quote:
Originally posted by adita

Lavinia, chiar ca e dulce Natalia, cum doarme pe jos. si imi mai place mult poza in care sta pe scaunel, picior peste picior

mamica de trei copilasi : Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)



Si mie imi place poza aia, dar am uitat sa iti zic.

Oana si Seb
(10.01.2005)


POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE MAI

Mergi la inceput